Шановна Тамара Віталіївна

відредаговано August 2017 в Історії хвороб
Щиро дякую Вам за мого батька Федора Михайловича, якого Ви поставили на ноги. Вже два місяці як він вдома, і завжди згадує Вас і просить написати Вам щоразу, як я до нього приїжджаю . Йому й насправді легше- зійшли набряки на суглобах, менше хрустить, він не користується паличкою для пересування, нормалізувався тиск. Все хоче Вам передати меду, що він зібрав. Ми всією сім'єю дуже Вам вдячні. Будьте і Ви здорові. Передайте вітання Вячеславу Віталійовичу

Коментарі

• відредаговано 4:03PM
    Дякую за гарні слова!!!
    Дуже приємно було почути від Вас!!!
    Бажаю здоров'я Вашій родині.
    Вітання В'ячеславу Віталійовичу передам.
  • відредаговано 4:03PM
    Тамара Витальевна, здравствуйте.
    Мургина Надежда, лечу у вас артрит, была у вас два месяца назад.
    Мне привезли лефлунамид, скажите пожалуйста, можно ли мне его начать принимать, и в какой дозе?
  • Записался к ревматологу на 18 марта. Планирую лечение.
    Мне нужно определиться с жильем, на вайбер почему то не могу дозвониться.
    У меня большая просьба, перезвоните мне пожалуйста, Кучмарский Леонтий, мой телефон у вас есть.
    Спасибо.
  • Шановна Тамара Віталіївна! Хочу приєднатись до тих дописів, що зробили інші люди. І подякувати Вам за Вашу працю. Я надзвичайно задоволена Вашим лікуванням і всім розповідаю про Вашу Медпрактику здоров`я . Вітання Вам і від мого чоловіка
  • Мне нужна ваша помощь. Не знаю что делать . Очень сильно болит кисть, отекла, немеет. Спать не могу. Вчера разболелось противоположное запьястье, Десять дней назад сильно переболела вирусной инфекцией, кисть болит дней пять. Мне врач говорит, что это реактивный артрит, и что это пройдет. Я напугана, скажите, нужно ли мне приезжать, если надо я приеду.
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.