Біль в коліні

Добрий день! Потрібна консультація
Напухло коліно після падіння, до кінця не розгинається нога вже третій день.
Підскажіть, будь ласка, чи можна зняти набряк в домашніх умовах?

Коментарі

• Підходьте, подивимось ваше коліно. Оглянемо, зробимо ультразвук, оціними стан менісків, м'яких тканин, та надамо допомогу.
    В домашніх умовах краще не лікуватись, оскільки зменшуючи біль можна пропустити наслідки травми, що в подальшому приведе до нестабільності суглоба та передчасного розвитку дефатрозу.
    Раджу записатить на консультацію за номером, що вказаний на сайті.
  • Добрий день. В мене болять коліна, коли я сиджу, також відчуваю вранці іще в ліжку, хоча ввечері не турбують. Був у травматолога, той оглянув і сказав, що в мене починається артроз, виписав протекту, яку я пропив понад 2 місяці, особливого результату від неї не почув. Робота в мене за комп'ютером, довго мушу сидіти, зараз стає все важче працювати. Почався вже біль в сідницях і попереку. Скажіть будь ласка що це може бути, якщо потрібно можу підійти на консультацію.
  • Я вам хочу сказати, що артроз лише ліками не лікується. Звісно, їх призначають, але останні рекомендації говорять про переважний фізіотерапевтичний підхід. Самі по собі пігулки нічого не дають, поки ви не піднімете своє мяке місце і не почнете щось самі робити. Підіть на йогу, навчіться вправ. Поміняйте своє життя. І найдіть правильного лікаря, який скерує вас у вірному напрямку.
  • В мене теж артроз, але мій лікуючий лікар ревматолог. До травматолога треба іти, коли потрібна операція, а лікувати має ревматолог. Згодна з тим, що коли лікуєш артроз, потрібно приймати активну участь в лікуванні, бо як не сам собі, то тобі ніхто не допоможе. Звісно, лікар допомагає, але має бути бажання вилікуватись у того хто хворіє, і бажання активної праці. Щодня гімнастика, спочатку з болем і без особливого результату, з плачем і відчаєм, але з часом все стає інакше, біль зменшується, потреба в знеболенні також. Але не чекайте що за тиждень все буде як раніше, потрібно шонайменше рік. Це я вам трохи свого досвіду розповіла, знайте що ви такий не один, і світло в кінці є.
  • Доброго дня! Мій чоловік лікувався в цій клініці з артритом. Нам дуже допомогли. Він нормально ходить і його нічого не болить. Я рекомендую Вам цю Медпрактику і особливо доктора Кононенко Тамару. Надзвичайно уважна і хороший лікар. Нам до Хмельницького далеченько, але ми ніскілечки не жалкуємо, що були тут в Медпрактиці
  • Для коліна єдиним інформативним методом діагностики є мрт коліна https://мрт-кт.укр/mrt/mrt-suglobiv/mrt-kolinnogo-suglobu, кт коліна менш інформативний метод але також дасть результат при травмі https://мрт-кт.укр/mrt/mrt-suglobiv/mrt-kolinnogo-suglobu, узд коліна є найменш інформативним методом і застосовується тільки для поверхневого огляду https://мрт-кт.укр/uzd
  • Особисто мені сподобалось обстеження за допомогою УЗД. Це недорого, і лікарка подивилась мені і коліна, і кульшові і плечові суглоби. Виявилось, що там багато рідини накопичилось, я і болю не відчував а ні в кульшових а ні в плечових. Звісно потім на МРТ пішов зробив крижові суглоби,, там також виявилось запалення, яке насправді на УЗД не видно було. Виявилось, що я довго лікував просто артроз колін,, і дарма, бо в мене зовсім не артроз, а хвороба Бєхтєрєва. ЗАраз я у Тамари Віталіївни лікуюсь, це вона мені цей діагноз встановила і призначила правильне лікування. ПРиймаю зараз ліки, періодично лікуюсь процедурами, роблю вправи постійно. Набагато краще себе почуваю. То я хочу сказати, що потрібно використовувати все, і УЗД в тому ж числі. Кожен метод має своє призначення. Тільки на жаль не всі лікарі цим користуються.
  • Какими именно проблемами с коленями занимается доктор. То есть, колено может болеть по разным причинам, после травмы например, артрозы, системные заболевания. Какая у нее специализация?
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.