Гіалган також хондропротектор

відредаговано March 2011 в General
Зараз дуже модно призначати хондропротектори, тобто це ліки, які мають захищати хрящ від руйнування. Травматологи полюбляють Гіалган, який потрібно вводити внутрішньосуглобово. Процедура не з приємних, вимагає певних навиків та умов, оскільки можна занести інфекцію всередину суглоба і тоді артроз буде здаватись дрібницею в порівнянні з таким ускладненням. Мені цікаво знати, чи варто іти на такий ризик, та чи насправді той Гіалган такий ефективний?

Коментарі

 • відредаговано 3:14PM
  Если выложить большую сумму денег, то и вода будет эффективной. Я сталкивался с гиалганом. Вводили его в сустав, в котором движений уже небыло, и естественно ничего не изменилось. Я так и не мог монять смысла потраченых денег и проведения небезопасной маниипуляции.
 • відредаговано 3:14PM
  Пара моїх знайомих приймали Гіалган і задоволені. Зараз біль в колінах вщухла, почуваються здоровими. Діагноз в них деформуючий артроз другого ступеню.
 • відредаговано 3:14PM
  Если есть лишние деньги, чтобы тратить, тратьте на здоровье, но если честно, то все это напрасно, я лично убедился в этом.
 • відредаговано 3:14PM
  Гиалган это вчерашний день, сейчас весь мир пользуется скенером, который на практике доказал свою эфективность.
 • відредаговано 3:14PM
  А каково действие Гиалгана. Он что, снимает вооспаление или защищает хорящ? И насколько он дорогой?
 • відредаговано 3:14PM
  Думаю,а вірніше впевнений,що це чергова рекламна провокація! Чим більше пишуть про швидку лікувальну дію та неперевершений ефект, тим швидше хотять на фармринку проштовхнути препарат. Напевно,що на початкових стадіях руйнування хряща він діє,як і більшість хондропротекторів.Але ж і іхня відновна дія на хрящ на сьогоднішній день стовідсотково не доведена.Одним словом,апелюють до загадкового терміну "протекція",
  тобто,захист.Звідси висновок: поможе чи не поможе- це одна справа.Але ж буде захищати від руйнування.Оскільки процес та механізм самого захисту наше МОЗ перевірити невзмозі через вічний брак коштів та обладнання, тож залишається вихід один: агресивно та потужно рекламувати швидкий неперевершений лікувальний ефект! Нехай довго не роздумують ,а швидко купують.Шановні, я б не поспішав.Робив би масаж,зарядку,можливо навіть різні ванни приймав.Принаймні, це нешкідливо для здоров"я.
 • відредаговано 3:14PM
  Гіалган це лумбрікант, який покращує рухи в суглобі. Нічого поганого в препараті немає, мені не подобається лише те, що його необхідно вводити безпосередньо в суглоб.
 • відредаговано 3:14PM
  Согласен, в препарате нет ничего плохого ,точно также в нем нет ничего хорошего.
 • відредаговано 3:14PM
  А ви особисто маєте досвід прийому гіалгану?
 • відредаговано 3:14PM
  Сам лично нет, но мой товарищ принимал. Я знаете-ли интересуюсь отзывами, прежде чем принимать препарат самому.
 • відредаговано 3:14PM
  Мне вобще непонятен смысл применения гиалгана. На сегодняшний день существует огромное множество хондропротекторов, которые принимаются либо внутрь, либо внутримышечно. Зачем, скажите пожалуйста подвергать себя риску введением лекарства внутрисуставно?
 • відредаговано 3:14PM
  Навіщо ускладнювати собі життя, коли скажімо ,що той же мовекс чи терафлекс можна просто пропити. А коли вже є потреба проколоти ліки ,то для чого лізти у суглоб ? Сучасні фонофорези та інші засоби фізіотерапіі дозволяють обходитись без таких втручань, головне щоб хвороба не була "запущеною"
 • відредаговано 3:14PM
  ВВажається, що внутрішньосуглобове введення препарату має кращу дію ніж пропити або просто проколоти. Багато людей задоволені, я цікавився. Єдине, чого я боюся, це ускліднень після внутрішньосуглобового втручання. А більше, щоб мені там не говорили, поганого про ці ліки сказати нічого не можна. І до чого тут заява про рекламні трюки. Якщо про них говорити, то це може стосуватися кожного лікарського засобу. В нас зараз реклама повсюди, рекламують все, і добре, і погане.
 • відредаговано 3:14PM
  А между прочим ,осложнения бывают, даже при самом тщательном выполнении этого внутрисуставного укола!
  Именно поэтому я советовал бы не торопиться лезть во внутрь, а принимать всевозможные поверхностные средства.
 • відредаговано 3:14PM
  редактировать
  Поцікавився я у знайомого травматолога, щодо внутрішньосуглобового введення Гіалгану та можливих
  ускладнень. Відповідь була така, що ризик, звісно, існує, але переважно у хворих на цукровий діабет та у людей із зниженою функцією імунітету. А також, якщо не дотримуватьсь санітарних норм.
  А взагалом, суттєвої небезпеки немає.
 • відредаговано 3:14PM
  Не знаю чи варто приймати хондропротектори взагалі. Моя мам протягом півтора року прийняла 70 уколів мукосату /2 курси по 35 уколів кожен/, 30 уколів хондролону, алфлутоп 10, дона 12, пропила моваліс ,целєбрекс та німесулід-все марно.На 2 тижні біль в грудному відділі та попереку зняли 3 блокади діпроспану з лідокаїном.Зараз біль відновився і ми знову в розпачі.
 • Не помогают никакие хондропротекторы. Мне из Америки самые модные привозили
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.