Посоветуйте нейрохирурга для удаления грыжи позвоно

відредаговано November 2011 в Маніпуляційна
Пожалуйста, помогите. Не можем принять решение у кого делать операцию. Мы живем в Киеве, но при необходимости можем поехать куда надо, лишь бы знать, что операцию сделают хорошо. Рассмотрим все предложения. Нам нужны реальные отзывы о хирургах, оперирующих межпозвоночные грыжи

Коментарі

• fewfew
    відредаговано 1:56AM
    В Киеве меня консультировал нейрохирург Слынько, но оперировать не спешил и отправил в неврологическое отделение при институте. Там меня практически поставили на ноги... Подход доктора Слынько мне очень понравился да и сам доктор как человек: спокойный, никуда не спешит, четко все объясняет...
  • відредаговано 1:56AM
    А что его советовать: сейчас киевские светила от профессора и кандидата до рядового нейрохирурга в каждой области отбирают себе клиентов на операции!!! Естественный отбор!
    На Краснозвездном открылась IQ clinic в Киеве. Сайт достаточно современный, много делают операций, и нейрохирурги есть тоже. Выглядит все солидно, а как на самом деле не знаю. Может кто-то напишет?
  • kitkit
    Я сам зі Львова, проте свої лікарі довіри не викликали,надто вже їхні думки розходились, абсурд якись виходив. Один радив Синяк чи Саки,другий дошку Євмінова, а невролог з госпіталю взагалі до нейрохірурга направив для вирішення питання про видалення грижі .Той за мене не взявся, просто і без коментарів.Оперув мене у Києві лікар Хижняк, я задоволений.
    Для початку пораджу обстежитись у кваліфікованого невролога для становленя факту,чи дійсно вам необхідна операція.
    Советую обратиться в НИИ им. Ромоданова к спинальным нейрохирургам. Там все специалисты грамотные и толковые.Есть еще институт патологии позвоночника и суставов им. Ситенко. Можете и там проконсультироваться.
    В НИИ Ромоданова меня оперировал в отделении спинальной нейрохирургии доктор Хижняк.Его я и могу посоветовать.Но мнение сложилось , что там все доктора высокого класса.Но с операцией на позвоночнике спешить стоить /не надо и мешкать, если доктора настаивают и для операции есть все показания/... Главное не упустить потом момент для реабилитации.
  • konkon
    Раджу звертатись у Київ/ інститут Ромоданова/ чи у Львів у госпіталь МВД. Там лікарі кваліфіковані та ціни доступні.Раджу уникати Чернівців, бо їхня швецька методика лікування грижі на хребті- тільки гроші на вітер . Нічого те лікування не дає.Мені особисто цю процедуру два рази робили /а вона між іншим недешева-по 4.500 грн кожна/- нічого не допомогло.На мій запит,що ж мені робити далі,лікарі тільки руками розвели: їдьте додому, пийте ліріку та продовжуйте приймати ревмоксикам та кетанов.Вдома мусить стати краще. Мене хватило на 2 тижні: приїхали родичі з Києва та потягли мене туди.Зробили мені повторне МРТ: я дотепер шокований.Нікуди мої 2 грижі не поділися і зовсім вони не морщилися.Одна як була так і є 8 мм ,друга 8.7 мм /була 8.5 -може похибка якась/....Отож мене Хижняк прооперував у той же день.Через 3 дні я був вже вдома.Зараз третій тиждень після операціїі- почуваюся добре.Тому бажаю всім читачам цієї сторінки: не купуйтесь на нові технології, їдьте в Київ-зекономите і час, і гроші.А головне- вчасно звертайтесь по кваліфіковану допомогу!
    У нас складна ситуація: у мами 2 грижі у шиї, гіпертонічна хвороба /з мікроінсультом 2007 року/, сильно болить шия, терпнуть пальці рук, поганий сон.У шпиталі у нас у Львові рекомендують оперіціє, у інституті Ромоданова теж. Але ні наші лікарі, ні Лікар Слинько не консультували маму у прямому сенсі .Всі вони керуються лише томограмою шиї.А у нас проблеми, різко скаче тиск, голова паморочиться, напевно, що у нервові системі вже є якісь ускладнення.А якже тоді наркоз.?Це ж таке навантаження на серце тай на весь організм в цілому.Ми в розпачі.Сподіваємося на чуйну пораду.Дякую.
    Порекомендовать доктора- значит взять на себя ответственность.В случае возникновения каких-либо проблем -будет к кому придраться. Не думаю, что на это кто-то согласится.Ищите ,уважаемые, сами.Так будет лучше всем.
  • shosho
    Я би радий, та не можу.У НІІ Ромоданова оперований двічі. Дві мікродискектоміі на одному рівні з видаленням частини дужки.Перший раз оперував Слинько, другий раз -Хижняк.В обох випадках виникли повторні грижові випинання по 0.8 см та 0.6 см,розвинулися рубці, спайки та постійний перкос тулуба.Постійно приймаю тебантин або лірику, доларен чи болран,ібупром....В поясі.Натираюсь фастумом.Біль постійний на 6-7 балів.
  • vcvc
    Чтобы не возникало вопросов после операции, советую делать КТ или МРТ до и после оперативного вмешательства.Таким образом удастся поставить все точки над "и"./во всяком случае будет возможность проконтролировать, что все-таки оперировалось, и полностью ли убрана причина боли /в данном случае межпозвоночная грыжа/.
  • Трудно взять ответственность
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.