пункционная лазерная микродискэктомия отзывы

відредаговано July 2013 в Маніпуляційна
Имею межпозвоночную грыжу 9 мм, ущемило седалищный нерв.болею острой болью 4 неделю! Советуют пункционную лазерную микродискэктомию.Я конечно в панике, боюсь. Кто что знает об этом методе все за и против-сообщайте!

Коментарі

• відредаговано 1:51AM
    А как на счет блокады с депомедролом? Поспрашивайте у лечащего врача.Может стоит пробовать физиотерапию ? Лазер, электротерапия ? Радоновая ванна? Из лекарств хорошо снимает боль Аэртал 100 по 1 таблетке 2 раза в сутки. Или врачи настаивают на операции?
    Мне капельницы ставили с дексаметазоном и делали блокаду с дипроспаном. Получил 10 волтарена, 5 ксефокама, 10 мильгамы, 10 кетанова, 4 спазгана ,мочегонку. Всеравно сильно болит. Поэтому рекомендуют эту операцию. Процедур никто не рекомендовал, а на радоновые ванны в Хмельник надо , а как я туда доеду с болью.
    Я бы на вашем месте прислушалась к докторам! Вас так долго болит и грыжа больших размеров! А если нерв начнет отмирать? Не тратьте время, соглашайтесь на операцию.
    А вы думаете, что операция вот так сразу решит все проблемы / и проблему боли в том числе/? Это первое! А во-вторых, -осложнения: рубцы, спайки...Вы думаете, после операции грыжи повторно не возникают? Поинтересуйтесь, прежде чем рекомендовать человеку ложиться под нож. Я бы искал еще пути решения проблемы.
    Мого брата двічі оперували, один раз робили пункційну лазерну дискектомію /2009 р/Цілий рік все було дуже добре, а потім десь через півроку грижа знову утворилась в тому самому місці. Боліло дуже сильно і нічого не допомагало з ліків.Нам повторно зробили МРТ і знайшли ще більшу грижу. На цей робили іншим способом, не лазером, бо відломався кусочок і грижа мала якесь парамеданне розміщення. Зараз вже 4 місяць після операції. Стан знову хороший, трошки ще затерпша ліва нога, бо в неї віддавав біль .Шукаємо клініку та кошти на реабілітацію хребта після операції. Бо треба щось робити. Не можуть же нам ті грижі без кінця оперувати! .Виходить, та операція пункційна лазером не видаляє грижу повністю, чи як? Я не медик, брат теж! А толком нам ніхто нічого не пояснює. Отож ми тепер самотужки самі все шукаємо і іншим радимо все добре "рознюхати" перш ніж робити якісь кроки.
    Що значит " рознюхати"! Питання здоров"я це не дигустація, щоб "рознюхати"!Є лікар-нейрохірург, який обстежує хворого, він виставляє діагноз , відповідно він підбирає методи лікування /Чи це буде вапоризація, чи лазерна мікродискенктомія -це нейрохірургу та його колегам з відділеня вирішувати . Не варто нічого нового видумувати. Є компетентність лікаря та його колег.Тільки лікар нейрохірург , що бачив хворого та його МРТ має право вирішувати який метод операціі краще застосувати для цього хворого.
    Мне сняли болевой синдром почти наполовину ,кроме всего перечисленного выше прокапали лизин, еще я принимаю сейчас келтикон, нейрорубин форте лактаб, нимесил, мовалис, нурофен 400 при усилении боли. Неврологи /лечили меня 3 невролога из разных учреждений/от операции советуют пока воздержаться, а нейрохирурги -только оперировать. Мол пока не болит сильно из-за лекарства, а потом их действие прекратиться и все болевые ощущения возвратятся. Я на распутье. О Хмельнике слышал и читал много хороших отзывов, но еще больше плохих и прямо скажу-откровенно негативных.Мне советуют физиотерапию. Много слышал об этой клинике врача Пилюйко .Если мне помогут -я приеду. Кто имеет положительный опыт лечения-пишите.Собираю всю информацию ...
    Проконсультуйтесь повторно у нейрохірургів.Можливо ваше покращення тимчасове і варто поспостерігатись у лікарів днів з 10 без ліків. А на рахунок лікування в" клинике врача Пилюйко"- я рахую краще самому у нього проконсультуватись! Все таки огляд і консультація лікаря- це не чиясь порада по інтернету- ці речі навіть не порівнюються.
    І що вам посовітують нейрохірурги? Я скажу що- повторну операцію! Я це все на собі перевірив-життя заставило.перший раз мене прооперували у нашому Львівському шпиталі у 2009 роцібо сили я не мав вже терпіти той сильний біль у правій нозі. Лікарі пообіцяли що все буде добре. мені робили інтраламінарну дискектомію. Та не все так просто. Бо добре я почувався хіба що перших 6 місяців після операції. Потім у 2011 році як почало боліти , то по 2012 рік я був на пігулках: вольтарен, ксефокам, моваліс. Коли в січні 2013 знов повторили МРТ, то в тім самім місці між 4 і 5 дисками знов знайшли грижу , но вже 7 мм як раніше, а 12 мм.!!! Висновок /дослівно-РЕЦИДИВУЮЧА лівобічна дорсальна кила м/хребцевого диску 12 мм/.Ознаки рубцево-злуковоого процесу та радикулопатїї.От така наша медицина. Я тепер в розпачі.Шукаю що далі робити і де лікуватись. Під ніж не піду нізашо.
    шановний oristyuk ! В чому провина нашої медицини?В тому , що у вас знову грижі??А де провина нейрохірургів?Вам невдало операцію зробили ? У вас же після операції ніяких скарг не було?
    шановний oristyuk !Я сожалею, что с вами так получилось. Может вы поздно обратились к нейрохирургам? Или вы тяжело работаете?
  • sgsg
    відредаговано 1:51AM
    нужна грамотная реабилитация, обратитесь в клинику Вячеслава Пилюйко. Там в этом разбираются.
    Перед реабілітацією необхідно дообстежитись . Спочатку необхідно визначити чи доцільно взагалі! проводити реабілітаційні заходи.
    sg, а у Пилюйко только в реабилитации разбираются ? Вы там лечились? Сколько стоит лечение ? Помогает?
  • sgsg
    відредаговано 1:51AM
    Вам лучше самому поехать к Пилюйко и проконсультироваться!
    Я все-таки раджу прислухатись поради щодо консультації у нейрохірургів.У вас складна ситуація, не варто зволікати.
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.