Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Лечение межпозвонковой грыжи Киев

Раздел: FAQ
Хочу обратиться к знатокам по поводу лечения в Киеве. Мне очень тяжело выбраться в Хмельницкий на лечение. Это же надо минимум на 10 дней. Прошу тех, у кого есть положительные отзывы, написать о клиниках в Киеве, которые работают хотя бы похоже на Пилюйко, в смысле Медпрактику. И дело не в цене. Даже учитывая что в Хмельницком в два- три раза дешевле, я все равно не приеду. Мне главное результат

Комментарии

  • @ZdorovyRuh написал:
    Доброго дня, Вячеслав Пилюйко надіслав нам посилання на цю сторінку. Ми- центр кінезітерапії Здоровий Рух,у нас 3 філіали в Києві. Контактний номер 098 988 22 98. З повагою, адміністрація. Наш сайт і інформація про центр https://zdorovy-ruh.com.ua/

    Вы пользуетесь Backmagic? Такая пластмассовая приспособа, на которой лежат. Какие отзывы?

  • @ZdorovyRuh написал:
    Доброго дня, Вячеслав Пилюйко надіслав нам посилання на цю сторінку. Ми- центр кінезітерапії Здоровий Рух,у нас 3 філіали в Києві. Контактний номер 098 988 22 98. З повагою, адміністрація. Наш сайт і інформація про центр https://zdorovy-ruh.com.ua/

    А чем Вы отличаетесь от клиники Пилюйко? У Вас же только кинезитерапия. Это для практически здоровых людей

  • Доброго дня, Вячеслав Пилюйко надіслав нам посилання на цю сторінку. Ми- центр кінезітерапії Здоровий Рух,у нас 3 філіали в Києві. Контактний номер 098 988 22 98. З повагою, адміністрація. Наш сайт і інформація про центр https://zdorovy-ruh.com.ua/

  • Я сам зі Львова і спочатку вишукував по Україні, бо у Львові мені довіри нема. Просто зараз у гарному настрою і бажання писати про киівських лікарів нема. І навіть не те, що дорого, безпутньо якось. Все побудовано на заробітку на чомусь одному. Ті щось вправляють, а при грижах, як потім зясувалось, взагалі цього робити не можна, ті щось колять вздовж хребта, а інші прописали ліки і кажуть поїхати у Ворзель. А що Ворзель? Та нічого. Звичайний совєтській санаторій. Я вже два роки як лікувався у Пілюйко у Хмельницькому, живу без болю, працюю. Я клініку Пілюйко буду хвалити, бо після всіх і всього, тут найкраще. Навіть те, що треба жити по квартирам, мені не перешкода було. Бо побачив, що люди грамотні. І не думайте, що я їх вибрав через те, що помірні ціни. Ні. Міг би заплатити і більше. На радощах почастував весь персонал і вітаю зі святами і надалі. Зараз родичі поїдуть, того і на сайт зайшов. Показував вправи на сайті. А вже як на форумі дурниці всілякі прочитав, то й пишу. Це мій реальний відгук. Пишіть в лічку як треба. І гайда

  • sgsg

    @elenaE написал:
    В Киеве наверное лечиться будет очень дорого...,

    И не только дорого....Есть свои нюансы

  • В Киеве наверное лечиться будет очень дорого...,

  • Это же нейрохирург, а Медпрактика лечит без операции. Это ж нельзя сравнить
  • И что он может? Что он делает и чем это отличается от этой Медпрактики?
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.