Медпрактика здоровя вітає святковими знижками

відредаговано November 2015 в Маніпуляційна
Чудова новина для наших пацієнтів та тиїх. хто звертається до нас вперше- до дня Подяки лікування в нашій клініці отримайте зі знижкою 20% тільки до 1.12.2015 Варто лише розпочати лікування до цієї дати, щоб отримати знижку на весь курс лікування. Слідкуйте за нашими анонсами в "Однокласниках" та на Фейсбуці. До Нового року, на День Святого Миколая та на Різдво Вас очікуватимуть приємні новини

Коментарі

• відредаговано 2:24AM
    Скажите пожалуйста, на что распространяются эти скидки.
    Меня интересует повязка Гелокаст, ее тоже в эти сроки можно будет дешевле поставить?
    А как по поводу скидок на электротерапию и ваши физиопроцедуры? И еще ,я собирался после Нового года лечиться.Как там у вас с выходными на Новогодние праздники?
    Наші знижки не розповсюджуються на консультації лікарів та гелокаст, але всі фізіотерапевтичні процедури зізнижкою
    Святкові знижки з святим Миколаєм вже в Медпрактиці здоров'я! З 7.12 по 24.12.2015 лікування в нашому закладі на 20% дешевше тільки для наших друзів. Напишіть листа нам або зателефонуйте 0673829987 і скористайтесь нагодою. Але поспішіть- кількість місць обмежена http://piluiko.com.ua/poyasnichnaya-grizha.php
    Я хотел бы начать лечение перед новым годом, чтобы успеть на скидки, но вопрос по вашим выходным после нового года, чтобы не делать больших перерывов
    К сожалению на скидки не успел. Как уже и будет. Приезжаю 4.01. О своем результате напишу
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.