Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Шановний Вячеслав Віталійович!

Щиро дякую Вам за мого сина. Ми вже два місяці вдома і в нього все дуже добре. Болю нема взагалі, він добре ходить і може робити легку роботу і по дому і в себе на роботі. Так як Ви казали, прогулюється і робить Ваші вправи. Ліки приймає. Ви- наш спаситель, ми вже навіть не думаємо про операцію, але до вас на повторне лікування в кінці осені обовязково приїдемо. Він вже хоче на корабель, але я його все відмовляю, бо боюся що знов може бути таке як було. Як згадаю того нейрохірурга, то можу і не спати всю ніч. Передавайте нашу подяку лікарям -Галині Дмитрівні, тамарі віталіївні, чудовим сестрам - Наталі та Наді, а особливо Вікусі-адміністратору за їхзню копітку працю і гарне відношення до нас. Щиро Ваша Галина Іванівна

Комментарии

  • Доброго дня! Вибачте що вчасно не відповів, адже тут на форумі я нечастий гість. У нас в клініці такі ситуації вирішуються наступним чином: спочатку Ви звертаєтесь на консультацію до нашого невролога, яка оцінює неврологічний стан, а потім розповідає його мені, а моє завдання після огляду скласти план лікування. По ходу самого лікування ми динамічно оглядаємо для оцінки змін, що настають або ні. У випадку, коли очевидно, що без операційне лікування буде безуспішним, ми одразу відмовляємо і рекомендуємо звертатись на операцію. Багато з цих пацієнтів після операції звертаються до нас на післяопераційне реабілітацію. Що буде у Вашому конкретному випадку, я ще не знаю. Звертайтесь
  • Дякую за гарні слова!
  • Дякуємо за лікування у Вашій клініці. Дуже сподобався Ваш центр, сподобалася дуже лікарка Галина Дмитрівна і лікування голками дуже сподобалося. Дуже задаволені.Дякуємо
  • Доброго дня лікар Вячеслав Пілюйко! Підскажіть таку ситуацію: велика грижа 4 і 5 позвонків у поясничному віділі розмір її до 8.9 мм ,тисне на правий нерва ноги.Ви з цим можете щось зробити.Це в мої жінки.Ми вже лежали у Житомирі у лікарні,їздили до Нестерова І. у Київ.Шанси операції як він нам сказав 50 на 50.Ви щось можете своїми процедурами зробити?
  • Дякую Вам за гарні слова. Обовязково передам їх всім тим, хто працював з Вашим сином. Ви праві відносно корабля. Ще дійсно рано. Будемо сподіватись на повне відновлення після повторного курсу, а зараз у нього є робота, є мої домашні завдання. Буду радий Вашим листам і телефонним дзвінкам. Наше з Вами спільне завдання добитись тривалого і стабільного результату і підтримувати його на можливому рівні
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.