Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Сколіоз у Хмельницькому

Як ми лікуємо сколіоз у Медпрактиці здоров'я?\r\n\r\nЛікування викривлення хребта починають із комплексної діагностики. Потрібно з"ясувати чи мова йде про сколіотичну поставу чи про сам сколіоз. Перш за все - це огляд спеціаліста. Треба сказати, що не завжди потрібні в дитячому віці обстеження ренгену та МРТ. Коли діагноз не викликає сумнівів, не потрібно шкідливих обстежень. Зовнішні ознаки сколіозу чітко демонструються батькам дитини для іх розуміння того, що відбувається, а також використовується візуалізація на моделях. Після цього наші фахівці розробляють курс лікування сколіозу індивідуально для кожного пацієнта. Цей курс лікування включає декілька процедур із переліку: лікувальний масаж, магнітну терапію й електротерапію, фонофорез, КВЧ , акупресуру, тракції та інші види фізіотерапії.\r\nНадзвичайно важливим ми вважаємо індивідуальне навчання дитини разом з матір'ю вправам лікувальної гімнастики. У нашому залі зеркальна стеля та стіни. Це допомагає краще орієнтуватись при навчанні вправ. Бажаю здоров'я Вам та Вашим діткам! 0673829987 або 0936388042

Комментарии

  • Вітаю, пане Вячеславе! Фото зі Львова виставив. Щоб у Вас був приємний спогад про візит до нас у місто. У Лесі все добре. Найщиріші вітання Вам та Вашому колективу. Я всім у Львові розповідаю про Вашу клініку. здоров'я Вам і наснаги до хворих людей. Терпіння і гарних слів від тих, хто одужав

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.