Міжхребцева кила грижа лікування без операції

krkr
відредаговано September 2016 в Маніпуляційна
Доброго дня, шановні лікарі Медпрактики! Мене звати Руслана, м. Львів Звертаюсь до вас з великим проханням проконсультувати мою маму, в якої наші лікарі діагностували складний стан хребта і міжхребцеву килу. Я розумію, що сказати остаточно по знімкам неможливо. І з Вашого форуму зрозуміла, що до Вас приїжджають у Хмельницький для консультації та остаточного вердикту. Але справа в тім, що у мами великі болі і вона не може сидіти взагалі. То чи можна було б приїхати до вас на консультацію на конкретно визначений час, щоб вона не очікувала в черзі. Скажіть також які документи потрібні з собою, а також порекомендуйте щось таке проти болю в дорогу. Вдячна завчасно за Вашу увагу.

Коментарі

• відредаговано 1:28AM
    Запис попередній для вашої ж зручності за тел.нашого адміністратора -063 631 50 35.Для зняття болю тимчасово підійде нурофен 200 мг 1 -2 таблетки на добу після їжі.
  • krkr
    відредаговано 1:28AM
    Дякую Вам за швидку відповідь. І ще запитання з Вашого дозволу: чи варто користуватись ій ортопедичним поясом з металевими вставками поки ми приідемо?
  • відредаговано 1:28AM
    Що можуть запропонувати мені у вашій клініці при такому діагнозі: Остеохондроз поперекового відділу хребта,грижа Л4-Л5 сегменту ,відносний стеноз на ріні Л4-Л5.Резистентний больовий синдром.Лівобічна люмбоішіалгія."
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.