мікродисектомія і фрагментована кила

відредаговано September 2016 в Маніпуляційна
Всіх не байдужих прошу відгукнутись!Ми з батьком живемо у місті Прилуки.Були у наших лікарів,вони тільки категорично на операцію. Ми поїзхали у Київ.Там 50 на 50 ."Або операцію, як варіант мікродискектомію,або шукайте альтернативу.Хоча ми її тут не бачимо." Отож, ми шукаємо де б полікувати міжхреїребцеву килу так, щоб уникнути операціі. Хтось стикався з проблемою фрагметованої кили у попереку? Чим вас лікували? Чи був ефект? Чи можна уникнути операціі?

Коментарі

  • відредаговано 3:11PM
    Доброго дня! Перш за все рекомендую більше познайомитись із самою проблемою. У нас на сайті Ви знайдете сторінки, де взнаєте що саме таке міжхребцева кила, які методи її лікування існують у світі. Що ж до конкретного випадку Вашого батька, то приймати рішення тільки по рекомендаціям форумчан- не зовсім вірно, особливо у випадку фрагментованої кили. Справа в тому, невелике стоншення кили і формування "шийки" і кила на тонкій ножці - це різні стани по відношенню виникнення фрагментації, тобто відриву частинки кили. Ще один важливи фактор, який треба врахувати- неврологічний стан та рівень болю. Напишіть подробиці батькового стану, а знімки можете прислати на електронну пошту, яку Ви побачите на головній сторінці сайту. Далекий від думки, що це буде остаточний вердикт, але можливо ситуація буде ясніша
  • відредаговано 3:11PM
    у вас в клініці були такі випадки?Ви нам зможете допомогти?
  • відредаговано 3:11PM
    Я з м Луцьк.Давно хворію спиною.Маю сколіоз з підліткового віку численні протрузіі дисків по всьому хребті та 2 грижі в поясниці. Окрім всього перелікованого на остінній МРТ найшли спондильоз, спонділоартроз, унковертебральній артроз в шиї.Мене цікавить лікування спондилоартрозу та спондильозу- у вас таке практикується?
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.