Голковколювання при остеохондрозі

відредаговано September 2016 в Маніпуляційна
Мені знайшли остехондроз поперекового відділу 2 ст.Мене турбує біль та напруження у спині, скутість. Ліки я приймати не дуже хочу,бо маю схильність до алергії.Була кропив"янка на ібупроіфен,болів шлунок на доларен.Отож мені радять голковколювання.Скільки треба сеансів голковколювання при остеохондрозі ? Можливо мені підійдуть ще якісь процедури?

Коментарі

• відредаговано November 2016
    Доброго дня! Я пишу вам з м Надвірна /Івано-Франківська обл/У мене ускладнений поперековий остеохондроз,множинні вузли Шморля,деформуючий спондильоз 1 ст .У мене дуже болі в попереку.Ліки тимчасово допомагають.ЧИм мені порадите лікуватись?
    А біля вас там санароії- Моршин здається? Ви не пробували цікавитись процедурами? Що не спішать нам давати поради?
  • відредаговано 3:02AM
    Пересічні дописувачі ,можливо, дійсно мало розуміються на вашій проблемі.Отож ,висновок один-зверніться до фахівця.
    Пишіть конкретно -ви займаєтесь лікуванням остеохондрозу з деформуючим спондильозом? Ви маєте досвід голковколювання при остеохондрозі?Якщо ви цим займаєтесь і маєте добрий результат у лікуванні таких як ми-то пишіть прямо ,що треба їхати до вас і я приїду
    Чи маєте ви обстеження хребта? Чи отримували лікування?
    Є у нас досвід лікування остеохондрозу простого та ускладненого і деформуючого спондильозу . І голковколювання, яке ви так хочете є/ми це називаємо рефлексотерапія або голкотерапія/ і досвід лікування іншими методами .063 631 50 35 -це телефон адміністратора для попереднього запису
  • sgsg
    відредаговано 3:02AM
    На себе испытал-иглоукалывания отлично помогает при боли в спине .Причем не только при остеохондрозе,но и при межпозвоночных грыжах! Мной проверенно! Можете пробовать.
    чи допоможе голковколювання при остеохондрозі поперекового відділу ,ускладненого деформуючим спондильозом,вузлами Шморля та протрузіями міжхребцевих дисків Л3,Л4,Л5 ?
    Мені 42 роки живу в місті Рівне.Готовий приїхати на лікування.Що ви ще порадите з ваших методів лікування,бажано без ліків ,бо в мене гастрит, дуоденіт,холецистит та дуже чутлива підшлункова.Скільки днів триватиме моє лікування?
    Хто має інформацію стосовно ефективності голкотерапії при головокружінні?
    чи лікується таке захворювання у підлітка віком 14 років - Кіфосколіоз 11 ст грудного відділу.Множинні вузли Шморля.Хронічний больовий та мязовотонічний синдром" методом голкотерапії ?Скільки потрібно сеансів? Скільки це коштує?
    Это правда, что голова может болеть от остеохондроза шеи?
  • sgsg
    відредаговано 3:02AM
    Обратитесь на консультацию к неврологу,думаю, вы получите ответ на ваш вопрос
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.