Протрузия лечение

відредаговано October 2016 в Маніпуляційна
Доброго дня ,у мене проблема з шиєю .Кілька років страждаю ниючим болем та періоодично переважно восени відчуваю скутість у шиї. По потребі я отримувала тізалуд і кілька днів по 2 таблетки і все проходило. З весни цього року помітила ,що ниє над лопаткою справа, віддає на плече.Звернулась до невролога, мене направили на МРТ шийного відділу,а там виявили протрузіі і килу диска.Зголом у м ене зявились затерпання пальців на руці .МЕні виставили діагноз : Шийний остеоходроз,ускладнений полісегментарними протрузіями та килою диска С5-С6 сегмента .Хронічна радикулопатія ШВХ, нейродистрофічний СД.Ліки, яких я отримала /уколи, крапельниці, таблетки/, суттєво покращили мій стан,але мене хвилює затерпання пальців, що не проходить.Я живу в місті Житомир, санаторіів та курортів у нас немає, електрофорез та ультразвук в моїй поліклініці належного ефекту після 7 сеансів не дав .Яке лікування і де могло б мені допомогти?Дякую всім не байдужим!

Коментарі

• відредаговано 12:15AM
    У мене затерпання рук, особливо китиць .Більше чомусь терпне ліва рука та пальці 4 і 5.Кілька років хворію на шийни й остеохондроз, лікування отримую регулярно. Хороший результат був в перші 2 роки коли приймала крапельниці з лізином ,блокази та інші ліки. Зараз через проблеми з печінкою та жовчевим не дуже хочу ліки приймати.Яка є альтарнатива ?
  • відредаговано 12:15AM
    От чего может возникнуть острая боль в шее?Подскажите ,как быстро и качественно убрать острую боль в шее со значительным ограничением движений и сильном напряжении мышц?
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.