Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Лікування плоскостопості та сколіозу у Хмельницькому

Доброго дня всім! До мене на пошту приходять листи із запитаннями з цього приводу. Так, дійсно Медпрактика здоров`я займається лікуванням та реабілітацією порушення постави, сколіозу та плоскостопості. Перша консультація та наші діагностичні можливості дозволять встановити точний діагноз, призначити лікування та розробити для батьків план дій для отримання найкращого результату. Зауважу, що такого результату можна досягнути при якнайшвидшому звертанні до лікаря. Інформація та відео про ознаки хвороби Ви можете знайти на сайті на сторінці https://piluiko.com.ua/ukr/prog_1-ua/#main \r\nЛікування у кожному випадку індивідуальне, але, як правило, воно складається з масажу, декількох фіхпроцедур, навчання індивідуальне лікувальній фізкультурі та виготовлення індивідуальних устілок 0989971709

Комментарии

  • Замовляв у Вас устілки, хотів би сказати велике Спасибі. У мене пропала важкість в ногах, мені стало відчутно легше ходити. Навіть спину я почав тримати рівніше, чого раніше в мене не було. Я дуже задоволений.

  • Ми ще вивчали фізкультуру щоб вдома робити і розробляти стопи. Тренер підібрала для нас комплекс вправ. Трохи важко запамятати то ми на телефон знімали. Зараз вдома робимо.

  • У подруги були проблеми з поставою, я їй порадила звернутися у клініку. Після консультації, їй призначили лікувальну гімнастику, деякі фізпроцедури, масаж, а також порадили перевірити стопи і зробити індивідуальні устілки. Подруга залишилася дуже задоволена результатом, зміни помітні, пропала сутулість, їй легше ходити.

  • Проходили курс лікування під час літніх канікул, вартість була 800 гр. в день. Для дітей до 16 років знижка, на останній день накладають тейпи, це ще 300.00 гр. Але краще займатися проблемою спини раніше чим виникнуть ускладнення. Діти ростуть і потрібно ними займатися.

  • Доброго дня ,підкажіть будь ласка яка зараз вартість лікування

  • @piluiko написал:
    Доброго дня всім! До мене на пошту приходять листи із запитаннями з цього приводу. Так, дійсно Медпрактика здоров`я займається лікуванням та реабілітацією порушення постави, сколіозу та плоскостопості. Перша консультація та наші діагностичні можливості дозволять встановити точний діагноз, призначити лікування та розробити для батьків план дій для отримання найкращого результату. Зауважу, що такого результату можна досягнути при якнайшвидшому звертанні до лікаря. Інформація та відео про ознаки хвороби Ви можете знайти на сайті на сторінці https://piluiko.com.ua/ukr/prog_1-ua/#main \r\nЛікування у кожному випадку індивідуальне, але, як правило, воно складається з масажу, декількох фіхпроцедур, навчання індивідуальне лікувальній фізкультурі та виготовлення індивідуальних устілок 0989971709

    Якщо вилікуєте мою грижу , приїду ще з дитиною. Їй десять років і плоскостопістю та сколіотичною поставою з років семи ми вже декілька разів лікувались в Києві. Але без результату. Робимо вправи і все

  • Дякую Вам, Вячеславе Віталійовичу за мою доньку. Сьогодні розмовляла з сусідкою. У неї теж дитина віку моєї доньки. Я їй дуже рекомендувала до Вас звернутись. Ми плануємо одразу після Нового року, як і домовлялись. Я тут пишу, щоб всім розповісти. Бо багато дітей зі сколіозом і плоскостопістю, а батьки і не знають, що треба починати з шести років і рухатись так, як ми, по Вашій системі

  • Доброго дня! Вячеслав Віталійович! У мене запитання про устілки. Ви напевно пам’ятаєте Руслану із Старокостянтинова. Це батько Володимир. Не хочу турбувати Вас по телефону, бо знаю який Ви занятий. Писав на консультації он лайн, але поки відповідь не отримав. Так от скажіть будь ласка скільки часу треба носити устілки до того, щоб їх або перетнути або замінити? Доньці 9 років. Дякую

  • Дуже довольна лікуванням моєї дитини тут у Хмельницькій клініці Пілюйка

  • Плоскостопість Хмельницький ортопед устілки корекція ступні сколіоз вправи тренер лікування ортези ортопедичний пояс комірець Шанца тейпування масаж 0989971709

  • Поперечна плоскостопість – стан , для якого характерна розпластування передніх відділів стопи і відхилення великого пальця ступні. Примітно те, що найчастіше від недуги страждають представниці жіночої статі – у чоловіків воно діагностується в 20 разів рідше. Устілки ортопедичні

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.