Подскажите пожалуйста хорошего невропатолога

відредаговано December 2016 в Маніпуляційна
Помогите найти хорошего невропатолога.У мамы приступы головокружения и головной боли ,шатает в стороны.Мы из города Житомир. У нас мы посетили нескольких невропатологов, окулиста,врача Лор специальности ,ну и терапевта естественно.В поликлинике нас бегло посмотрели,отправили сделать кардиограмму и на осмотр к окулисту.Окулист порекомендовал сделать рентген шеи.ЛОР вообще отправил на аудиограмму /хотя кстати со слухом у нас порядок/День потратили безрезультатно,анализы не успели сдать ,хотя с 8 часов в поликлинике.Обратились в городскую,нам сказали покапать тивортин ,или цитофлавин по моему,говорят,что вы хотели маме по 60- уже должны быть симптомы болезней .Попринимайте вестинорм ,мы конечно начали этот вестинорм принимать ,но что*то нам никак не легче. Мы поехали в областную-там у нас конечно ...людей много,везде очереди,повсюду все взвинченные такие.Через полтора часа поняли ,лучше не ждать -маме от этого шума только хуже.Решили искать частную медицинскую больницу или кабинет.Подскажите,где найти хорошего невропатолога?

Коментарі

• відредаговано 4:31PM
    Як позбутися головного болю ? Ліву половину голови від потилиці до скроні просто зносить?Що робити? Діклоберл та фаніган без ефекту абсолютно. Порадьте лікаря ,хорошого невропатолога ,який би мені допоміг.
    Після гаймориту продовжує турбувати головний головний.Що робити? Порадьте хорошого невролога.
    Мені краще на голову робити КТ чи МРТ?
    Медпрактика Здоров"я -лікар невролог Галина Дмитрівна
  • Як позбутися головного болю ? Ліву половину голови від потилиці до скроні просто зносить?Що робити? Діклоберл та фаніган без ефекту абсолютно. Порадьте лікаря ,хорошого невропатолога ,який би мені допоміг.
    Цитата
    Обращайтесь в Клинику Пилюйко к неврологу Галине Дмитриевне .Толковый врач.
  • Доброго дня, мене цікавить вартість та тривалість лікування головного болю на фоні дистонії судин головного мозга та малого діабетра обох артрій хребетних .Ще плюс до цієї ситуації приєднується постійне оні=міння пальців рук, ніг, зменшення сили в кистях.МРТ шийного відділу, МРТ судин з контрастом і без такого, аналізі, осмотр і консульційне заключення сімейного лікаря, гінеколога, кардіограма -все у мене є.Там практично все в нормі, яч на мої 47 років.Проосто ця головна біль,вона мене дістала
  • sgsg
    відредаговано April 3
    Шановна Dita, дозволю собі процитувати
    "http://forumkiev.com/vrachi-i-kliniki-otzyvy/1535-otzyvy-o-vrachah-i-meduchrezhdeniyah-25.html-нашел эту клинику и очень хорошего врача невролога я нашел благодаря этому.Всем спасибо"
    Можливо Вам це допоможе
  • відредаговано April 10
    впечатляет
  • У моєї тітки проблема.Що ви порекомендуєте з методів лікування для зняття болі та запалененя в нижній частині спини ? У неї проблема з грижами ,має їх багато на стадіі протрузій в шиі та в грудному відділі, а також -кілька гриж Шморля у грудному відділі. Та найбільше у тітки турбує нижня частина спини , права ягодиця і нога.ЇЇ дуже болить.По МРТ у поясниці 2 протрузії- грижі до 4 мм, а дві великі грижі -7.8 мм і 8.6 мм.Швидше за все це вони мені защемляють нерви правої ноги.Порадьте хорошого невролога , санаторій або клініку? Де можна пройти якісне хороше лікування?
  • У моєї тітки проблема.Що ви порекомендуєте з методів лікування для зняття болі та запалененя в нижній частині спини ? У неї проблема з грижами ,має їх багато на стадіі протрузій в шиі та в грудному відділі, а також -кілька гриж Шморля у грудному відділі. Та найбільше у тітки турбує нижня частина спини , права ягодиця і нога.ЇЇ дуже болить.По МРТ у поясниці 2 протрузії- грижі до 4 мм, а дві великі грижі -7.8 мм і 8.6 мм.Швидше за все це вони мені защемляють нерви правої ноги.Порадьте хорошого невролога , санаторій або клініку? Де можна пройти якісне хороше лікування?
    Цитата
    У клініці Вячеслава Пілюйка працює невролог Галина Дмитрівна.Хороша клініка і хороші лікарі.Можете звертатися
  • Да, Галина Дмитриевна опытный врач! Можете обращаться.Нам она очень помогла,мы все довольны результатом .
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.