Голковколювання при лікуванні головного болю

відредаговано December 2016 в Маніпуляційна
Від чого може сильно боліти одна половина голови,так що аж від потилиці до скроні? Які обстеження мені потрібно зробити ,якщо на КТ голови все добре? Чи є сенс пробувати голковколювання при лікуванні головного болю,якщо такі серйозні ліки як діклоберл та фаніган майже ніякого результату не дають?

Коментарі

 • відредаговано 3:43PM
  Чи були ви на консультації у невролога?Які обстеження маєте,крім КТ головного мозку?
 • відредаговано 3:43PM
  Після перенесеного гаймориту маю головний біль. Чи є шанс пролікувати цей головний біль методом голковколювання?
 • відредаговано 3:43PM
  Что может вызывать головную головную боль в висках? Давление в норме.Инфекции и гриппа не было.К кому обращаться и какие обследования необходимо сделать ?
 • відредаговано 3:43PM
  Можно ли в моем случае рассчитывать на положительный результат от иглоукалывания?
 • відредаговано 3:43PM
  Около 2 недель назад перенес сильный грипп видимо.Дало осложнение на ухо и пазухи.После перенесенного отита и гайморита остается сильная головная боль и шум в ухе.С этим можно хоть что-нибудь сделать?Можно ли рассчитывать на результат от лечения методом иглоукалывания?
 • відредаговано 3:43PM
  Кто пробовал лечение головной боли методом иглоукалывания при ВСД и гипоталамическом СД ? Помогает?
 • Доброго дня, мене цікавить вартість та тривалість лікування головного болю на фоні дистонії судин головного мозга та малого діабетра обох артрій хребетних .Ще плюс до цієї ситуації приєднується постійне оні=міння пальців рук, ніг, зменшення сили в кистях.МРТ шийного відділу, МРТ судин з контрастом і без такого, аналізі, осмотр і консульційне заключення сімейного лікаря, гінеколога, кардіограма -все у мене є.Там практично все в нормі, яч на мої 47 років.Проосто ця головна біль,вона мене дістала
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.