КІН лікування методом голокотерапії

відредаговано December 2016 в Маніпуляційна
Доброго дня.Мене звати Руслан,мені 34 роки живу я в Луцьк.Веду активний спосіб життя ,люблю велоспорт та тренажери. Останні особливо. Після тренувань почуваюся завжди дуже добре.Але останнім часом помітив ,що після групи вправ на"ікри" в правій нозі в литці особливий біль виникає,Потім болить навіть у дні коли немає тру=енувань.Так триває кілька місяців поспіль.Я ходив по лівкарях неврологах травматологах.Перевірив на МРТ всю спину.Там порядок.Мені виставляють такий діагноз: Компресійно-ішемічна невропатія правого гомілкового нерва .КАжуть я "перекачав" мязи на гомілках і тепер маю таку проблему.Радять мільгаму,ньюропентин масаж та лікування методом голкотерапії.Я проти ліків /особливо про той ньюропентин як начитався,там така побічна дія/ та ну його.Мене так вже болить щоб аж таке приймати.Тому мене цікавить лікування методом голокотерапії?Скільки потрібно сеансів? Чи є ще якісь дієві методи лікуавання? Маю всього 12 днів максимум,оскільки маю великі плани на Різдвяні свята

Коментарі

• відредаговано 1:10AM
    У клініці великий набір сучасних фізіотерапевтичних засобів.Лікування проводиться після консуцльтації лікарів,застосовується комплексний підхід/підбір необхідної для кожного пацієнта комбінації фізіотерапевтичних методів в поєднанні з методом голкотерапії,з ліками,з лікувальною гімнастикою/.Зручний і економний режим лікування з 7 грудня до 7 січня- у нас хороші знижки!тел запису 063 631 50 35- з 19 .12.2016 р
    Чи можна розпочати лікування якось раніше,ніж з 19 грудня?Я не маю можливості так чекати?
    У нас наплив пацієнтів,від чого черги і незручності і пацієнтам і працівникам .067 382 99 87-Пілюйко Вячеслав Віталійович-головний лікар-узгоджуйте з ним.
    Чи може таке бути ,що після кількагодинної поїздки /мало місце тривале сидіння у незручному бусі/ у м ене виникло затерпання та зменшення сили у гомілках більше в лівій,тяжко ходити так ніби ноги не мають сили. Я звертався у себе в м Калуш до лікарів,вони порекомендували мені пентоксифілін по 400 три рази на добу та мільгаму теж у таблетках і написали такий діагноз -невропатія малогомілкових нервів обох гомілок.А травматолог написав що в м ене КІН малогомілкових нервів обох гомілок і сказав що треба бігом на процедури ,бо може таке бути що я не зможу потім нормально ходити.Що ви мені порадите?
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.