Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

лікування сколіозу у Хмельницькому

Були на прийомі у ортопеда в районі. Знайшли, що в дитини 10 років є сколіоз. Самі не помічали нічого такого і ще сказали за плоскостопість. Але це ми і самі бачили. Хто що порекомендує? Хто знає спеціалістів? Устілки робили у подолога в майстерні- вони не зручні. Рекомендували плавання, але це можливо тільки влітку. В районі басейну нема. Хто має досвід порекомендуйте

Комментарии

  • Ми лікуємось в Медпрактиці вже декілька років і поступово крок за кроком моя дівчинка робиться все стрункішою. Ходить в студію бального танцю, робить вправи Пілюйко і раз або два на рік проходимо курс лікування, нам підібрали ортопедію- реклінатор, ортобафф та устілки. Устілки робимо нові раз на рік, реклінатор той самий. Вправи поступово освоюємо нові. Донька мріє бути тренером по лікувальній гімнастиці. Для неї приклад Вікторія. Степанівна- людина з великої букви, тренер Медпрактики здоров’я. Я всім рекомендую звертатись сюди. Тут існує система, де група людей працюють як один механізм

  • Добрый вечер! У нас на лечении было много пациентов из других стран, в т.ч. из России. Правда, в последние несколько лет россиян поменьше по понятным причинам. Мы работаем с риелторский, ориентируемся на качество матрасов и санитарную гигиену предоставляемых ими квартир для наших пациентов. Звоните на Вайбер +380673829987

  • @piluiko написал:
    Програма лікування сколіозу та плоскостопості існує в нашій Медпрактиці здоров`я . Для цієї програми існують спеціальні ціни . Інформація 0989971709

    Здравствуйте! Я живу в России и собираюсь приехать на лечение к Вам, уважаемый доктор. У меня есть дочь, которой выставляют диагноз сколиоз 2 ст. И также у неё плоскостопие. У меня грыжи позвоночника. Мы бы хотели поселиться поближе к Вашей клинике из соображений безопасности. Вы понимаете. Как это можно устроить? Может кто- то из знакомых Ваших или сотрудников сдаёт квартиру?

  • Програма лікування сколіозу та плоскостопості існує в нашій Медпрактиці здоров`я . Для цієї програми існують спеціальні ціни . Інформація 0989971709

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.