Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Плоскостопість по спадковості

Доброго дня
В мене таке питання, чи може плоскостопість передаватися по спадковості?

Комментарии

  • Приєднуюся до подяки лікарю. Ми дуже задоволені

  • @СєргєєваЗ написал:
    Шановний Вячеславе Віталійовичу! Щиро дякую Вам і Вашим робітницям за доньку. Ось уже 2 роки, як ми у Вас проходимо курси із плоскостопістю і сколіозом. Моєї Насті просто не пізнати і ніхто і не скаже, що моя струнка донька має сколіоз та плоскостопість. Їх не помітно. Всім рекомендую Медпрактику Пілюйка. З повагою Сєргєєва Зінаїда

    Дякую, Зіночка! Я Вас памятаю. Передам працівницям Ваші гарні слова. Вітання доньці. Нехай росте щаслива і здорова!

  • Шановний Вячеславе Віталійовичу! Щиро дякую Вам і Вашим робітницям за доньку. Ось уже 2 роки, як ми у Вас проходимо курси із плоскостопістю і сколіозом. Моєї Насті просто не пізнати і ніхто і не скаже, що моя струнка донька має сколіоз та плоскостопість. Їх не помітно. Всім рекомендую Медпрактику Пілюйка. З повагою Сєргєєва Зінаїда

  • Доброго дня! Так, певною мірою. Плоскостопість та сколіоз - захворювання, які зустрічаються у людей частіше разом, ніж по одинці. Але не обовязково,якщо у батька чи матреі є, то буде у дітей. Огляньте своїх дітей на плантоскопі у нас в клініці і перевіірте, отриайте консультацію, пораду і можливо Вам виготовлять індивідуальні ортопедичні устілки, які зупинять плоскостопість. 0673829987

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.