Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

В дитини скаліоз

Добрий день! В дитини скаліоз. Чи можна вилікувати? Чи це вже назавжди і потрібно просто підтримувати масажами і займатися фізкультурою?

Комментарии

  • З якого віку приймають ваші лікарі

  • @muroslav78 написал:
    Добрий день! В дитини скаліоз. Чи можна вилікувати? Чи це вже назавжди і потрібно просто підтримувати масажами і займатися фізкультурою?

    Добрий день! Масажами періодично і займаємось. Вправи, що навчила Вікторія Степанівна тут у Медпрактиці, робимо щодня. Моя дитина слухняна і працелюбна. Вона все робить, як казав Вячеслав Віталійович. Їхнє устаткування і наша праця разом дали результат. Поволі дитина ставала все стрункішою. Я вдячна всім, хто тут працює і мав відношення до моєї доньки. Рекомендую

  • @muroslav78 написал:
    Добрий день! В дитини скаліоз. Чи можна вилікувати? Чи це вже назавжди і потрібно просто підтримувати масажами і займатися фізкультурою?

    @muroslav78 написал:
    Добрий день! В дитини скаліоз. Чи можна вилікувати? Чи це вже назавжди і потрібно просто підтримувати масажами і займатися фізкультурою?

    Мирославе! Прийдеться цим займатися. В мене у дитини теж проблема і мені порадила сестра в цю Медпрактику до самого Пілюйка звернутись. Ми з Хмельницького, їздити нікуди не треба. Тут на місці, але дитина в школі, а ми на роботі. Оце є проблема. Курс лікування та навчання 10 днів, а далі то, що навчили, робити ви і дитина. Курси періодично повторюються. Сестра знає від співробітниці по роботі, бо в неї дитина 12 років і вони вже зо чотири роки там лікуються раз на рік. Довольні. дитинка рівненько ходить і ножки від устілок рівніші. Просто це не бігом вже буде, а поволі

  • @riko написал:
    Вид б хоч трохи поцікавились перш ніж щось запитувати. Зайдіть на сайти, фейсбук, почитайте. Що вам відповідати? Терпіти не можу клуш

    Нащо Ви так на чоловіка напали? Тапк негарно.

  • Вид б хоч трохи поцікавились перш ніж щось запитувати. Зайдіть на сайти, фейсбук, почитайте. Що вам відповідати? Терпіти не можу клуш

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.