знімки МРТ до і після лікування - доказ ефекту

відредаговано June 2017 в Маніпуляційна
На жаль не завжди це правда. Купа сайтів виставляють знімки начебто до та після лікування. І видно, що вони фейкові. По словам самого Пілюйка орієнтуватись треба на самопочуття, а грижі зменшуються не так швидко. Може пройти і декілька років, а можуть і швидко. На сайті у Вас знімки не виставляються. Але люди про Вас пишуть на других фолрумах багато і деякі виставляють знімки і дуже Вас зхахищають від нападок інших лікарів http://forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=5136666&page=2&fpart=2&vc=1

Коментарі

• відредаговано 1:58AM
    Дякую! Ми дійсно не виставляємо знімки пацієнтів. Я навіть не знаю я к це може бути, щоб виставляти знімки людей без їх згоди. Це порушення приватності. Крім того, зустрічав випадки, коли виставляються знімки до і після якогось лікування, але це знімки різних людей. Отже, ми не хочемо брати участь у тому, що є маніпуляцією або може бути і впливати на вибір людьми способу та місця лікування. У наведеному Вами посиланні наш пацієнт сам вирішив виставити свої знімки - це його право і ми вдячні таким людям, які таким чином нас рекламують. А ще ми вдячні тим, хто виконує наші настанови по гімнастиці і всім домашнім завданням. Знаємо, що в різних куточках нашої країни є групи людей, що роблять нашу гімнастику. Це- теж реклама і спосіб просування нашого методу, але спосіб такого рекламування- власний приклад і заохочення до речей, які дають користь.
  • відредаговано 1:58AM
    Вячеслав Витальевич! Вы скорее всего меня помните. Я из Киева, еще Вам по компьютерам помогал. Просто не пишу фамилию. Я очень хорошо помню все Ваши наставления. Гимнастику делаю почти каждый день уже 5 лет. И был на повторных курсах дважды. Сейчас бы с удовольствием еще приехал и не потому, что что-то болит. У Вас там так, как на курорте. Окружают вниманием, заботой и трудом. Но обстоятельства порой выше нас, много работы и мало денег. Так вот я повторные снимки сделал и у меня почти такая же ситуация, как и на том форуме, что дал ссылку kalper. Очень признателен всем Вам. Вам лично и всем Вашим работникам. Будьте здоровы и счастливы. Вы делаете очень профессиональную работу
Увійдіть або Зареєструйтесь для коментування.