Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Реабілітація після грижі

Доброго вечора
Підкажіть швидку реабілітацію після видалення хребетної грижі.

Комментарии

  • Маю грижу 9мм, сильно болить права нога.до того ж мене перекосило трохи чи ви можете мені помогти

  • @ShepelevCD написал:

    @piluiko написал:
    Реабілітаційний курс в нашій клініці триває 10-15 днів. Розпочинається реабілітація звичайно через1,5-2 місяці після операції . Повторні курси по потребі через 6-12 місяців. Але у випадку коли є значні неврологічні зміни реабілітацію можна розпочати і раніше. Подробиці на сайті або за телефоном 0673829987

    Здравствуйте, коллега! Я из Кривого Рога. Семейный врач. У меня на участке есть несколько пациентов, которые были оперированы по поводу межпозвоночной грыжи. Была сделана дискэктомия и кюретаж. Есть несколько человек со стенозом спинномозгового канала. Можно ли прислать на лечение к Вам этих людей? Они готовы заплатить сами, но нам нужна будет выписка из истории болезни, а также финансовый документ об уплате ими за Ваши услуги. Предоставляете ли Вы такие документы по окончанию курса лечения?

    Доброго вечора! Після закінчення курсу лікування видаються всі документи, які затверджені в Україні . Це виписка з історії хвороби та акт виконаних робіт

  • @piluiko написал:
    Реабілітаційний курс в нашій клініці триває 10-15 днів. Розпочинається реабілітація звичайно через1,5-2 місяці після операції . Повторні курси по потребі через 6-12 місяців. Але у випадку коли є значні неврологічні зміни реабілітацію можна розпочати і раніше. Подробиці на сайті або за телефоном 0673829987

    Здравствуйте, коллега! Я из Кривого Рога. Семейный врач. У меня на участке есть несколько пациентов, которые были оперированы по поводу межпозвоночной грыжи. Была сделана дискэктомия и кюретаж. Есть несколько человек со стенозом спинномозгового канала. Можно ли прислать на лечение к Вам этих людей? Они готовы заплатить сами, но нам нужна будет выписка из истории болезни, а также финансовый документ об уплате ими за Ваши услуги. Предоставляете ли Вы такие документы по окончанию курса лечения?

  • Реабілітаційний курс в нашій клініці триває 10-15 днів. Розпочинається реабілітація звичайно через1,5-2 місяці після операції . Повторні курси по потребі через 6-12 місяців. Але у випадку коли є значні неврологічні зміни реабілітацію можна розпочати і раніше. Подробиці на сайті або за телефоном 0673829987

Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.