Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Гіалган також хондропротектор

Зараз дуже модно призначати хондропротектори, тобто це ліки, які мають захищати хрящ від руйнування. Травматологи полюбляють Гіалган, який потрібно вводити внутрішньосуглобово. Процедура не з приємних, вимагає певних навиків та умов, оскільки можна занести інфекцію всередину суглоба і тоді артроз буде здаватись дрібницею в порівнянні з таким ускладненням. Мені цікаво знати, чи варто іти на такий ризик, та чи насправді той Гіалган такий ефективний?

Комментарии

  • То що, там у клініці зовсім не призначають хондропротекторів?
  • Не можна сподіватись лише на хондропртектори у випадку лікування артроза суглобів. Скористайтесь більшими можливостями нашого сайту. Перейдіть на сторінку, що розповідає про лікування артрозу у Хмельницькому. Особливо раджу послухати і побачити відео з інтервю лікаря артролога-ревматолога
  • Так, дійсно, ін'єкції в суглоби діють краще ніж пігулки. Так, дійсно, уколи в суглоб травмують, є можливість занести інфекцію. Це небезпечна маніпуляція. \r\nАле, існують рідкі форми, пероральні. Наприклад, сироп Флекс Код Преміум. Як лікар, я бачу цей сироп як альтернативу ін’єкціям, та взагалі, як найкращий сучасний хондропротектор по параметрам засвоюваності, складу препарату, кількості активних речовин, ціні (якщо порівнювати ефективність, склад та кількість речовин в мг). І до того ж, у складі присутня гіалуронова кислота з молекул. вагою 50 кДА. Це унікально. Аналогів просто немає.\r\nЛікарі віддають перевагу ін’єкціям тому, що для них це простіше. До того ж, клініка заробляє виконуючи, власне, саму маніпуляцію (в Києві 280-300 грн.). Деяким не етичним лікарям вигідніше отримати бонус від призначення дуже дорогої ін’єкції ніж від дешевшого хондропротектора в твердій або рідкій формі.
  • Гиалган как и гиалгель -это безусловно хорошо.Но в комплексе с лечебно-реабилитационной программой по методу Бубновского эффект будет намного выше!Если учесть , что питание хрящевой ткани активизируется в процессе движения, то сразу становится понятной вся логика такого сочетания.
  • Не знаю чи варто приймати хондропротектори взагалі. Моя мам протягом півтора року прийняла 70 уколів мукосату /2 курси по 35 уколів кожен/, 30 уколів хондролону, алфлутоп 10, дона 12, пропила моваліс ,целєбрекс та німесулід-все марно.На 2 тижні біль в грудному відділі та попереку зняли 3 блокади діпроспану з лідокаїном.Зараз біль відновився і ми знову в розпачі.
  • Поцікавився я у знайомого травматолога, щодо внутрішньосуглобового введення Гіалгану та можливих \r\nускладнень. Відповідь була така, що ризик, звісно, існує, але переважно у хворих на цукровий діабет та у людей із зниженою функцією імунітету. А також, якщо не дотримуватьсь санітарних норм. \r\nА взагалом, суттєвої небезпеки немає.
  • ВВажається, що внутрішньосуглобове введення препарату має кращу дію ніж пропити або просто проколоти. Багато людей задоволені, я цікавився. Єдине, чого я боюся, це ускліднень після внутрішньосуглобового втручання. А більше, щоб мені там не говорили, поганого про ці ліки сказати нічого не можна. І до чого тут заява про рекламні трюки. Якщо про них говорити, то це може стосуватися кожного лікарського засобу. В нас зараз реклама повсюди, рекламують все, і добре, і погане.
  • Навіщо ускладнювати собі життя, коли скажімо ,що той же мовекс чи терафлекс можна просто пропити. А коли вже є потреба проколоти ліки ,то для чого лізти у суглоб ? Сучасні фонофорези та інші засоби фізіотерапіі дозволяють обходитись без таких втручань, головне щоб хвороба не була "запущеною"
  • Мне вобще непонятен смысл применения гиалгана. На сегодняшний день существует огромное множество хондропротекторов, которые принимаются либо внутрь, либо внутримышечно. Зачем, скажите пожалуйста подвергать себя риску введением лекарства внутрисуставно?
  • А ви особисто маєте досвід прийому гіалгану?
  • Гіалган це лумбрікант, який покращує рухи в суглобі. Нічого поганого в препараті немає, мені не подобається лише те, що його необхідно вводити безпосередньо в суглоб.
  • Думаю,а вірніше впевнений,що це чергова рекламна провокація! Чим більше пишуть про швидку лікувальну дію та неперевершений ефект, тим швидше хотять на фармринку проштовхнути препарат. Напевно,що на початкових стадіях руйнування хряща він діє,як і більшість хондропротекторів.Але ж і іхня відновна дія на хрящ на сьогоднішній день стовідсотково не доведена.Одним словом,апелюють до загадкового терміну "протекція",\r\nтобто,захист.Звідси висновок: поможе чи не поможе- це одна справа.Але ж буде захищати від руйнування.Оскільки процес та механізм самого захисту наше МОЗ перевірити невзмозі через вічний брак коштів та обладнання, тож залишається вихід один: агресивно та потужно рекламувати швидкий неперевершений лікувальний ефект! Нехай довго не роздумують ,а швидко купують.Шановні, я б не поспішав.Робив би масаж,зарядку,можливо навіть різні ванни приймав.Принаймні, це нешкідливо для здоров"я.
  • А каково действие Гиалгана. Он что, снимает вооспаление или защищает хорящ? И насколько он дорогой?
  • Если есть лишние деньги, чтобы тратить, тратьте на здоровье, но если честно, то все это напрасно, я лично убедился в этом.
  • Пара моїх знайомих приймали Гіалган і задоволені. Зараз біль в колінах вщухла, почуваються здоровими. Діагноз в них деформуючий артроз другого ступеню.
  • Если выложить большую сумму денег, то и вода будет эффективной. Я сталкивался с гиалганом. Вводили его в сустав, в котором движений уже небыло, и естественно ничего не изменилось. Я так и не мог монять смысла потраченых денег и проведения небезопасной маниипуляции.
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.