Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

медицинское обслуживание хмельницкий отзывы

2»

Комментарии

  • Приветствую твою откровенность konrad, достали до предела? Как я тебя понимаю! Да в нашей обласной больничке все врачи зажралися давно, с жиру бесятся! Они между собой разобраться не могут, а на больных им давно наплевать, как бы только бабло в карман капнуло! Ты еще на КТ в нашем славном городе не был-есть на что посмотреть!
  • Маму ніхто не оглядав толком, вся консультація зводилось до 2-3 запитань про скарги і все списувалося на вік. Я не витримав і вирішив скористатися допомогою приватних лікарів. На думку спала клініка лікаря Пілюйко, лікарів якої не раз бачив по телевізору, а тут чомусь не здогадався звернутись до них одразу. Нас консультувала невролог Галина Дмитрівна .Детальний огляд, розмова про скарги, історію захворювання, попереднє лікування... Все тривало близько години. Поредньо лікар виставила недостатність мозкового кровообігу у базілярній системі а підставі від ускладненого хондрозу та запідозрила нейропатію ніг від ураження судин. Мамі обстежили судини голови, шиї та ніг, нас обстежувала лікар УЗД Тетяна Рубас .Вона дійсно виявила зміни в кровообігу та його недостатність. Отже, за неповних 3 години ми мали на руках діагноз, массу обстежень та детально розписане лікування.Так що кваліфіковані спеціалісти в нашому місті все-таки є.
  • тепер послухайте , що я Вам скажу на Ваш висновок :Стикнувшись з необхідністю отримати консультацію невролога для своєї хворої матері , я був вкрай розчарований.Спочатку ми звернулись у нашу поліклініку №4-там шалені черги, штовханина, лікаря немає постійно на місці, вся консультація тривала кілька хвилин, лікар /не буду називати прізвища з етичних міркувань, хоча персона у нашому місті відома/,був якийсь роздратований, буркнув ківлька слів під ніс собі, але направлення в обласну поліклініку ми все-таки отримали. Потрапивши в обласну лікарню, ми усвідомили повну безпорадність та відчули повну байдужість лікарів до здоров"я хворих.Я все розумію: мала зарплатня, повно людей, постійні черги-все це дратує.Але хіба в цьому вина хворих. Але це окрема тема... В поліклініці невролога ми чекати не могли, бо в мами сильно крутилась голова , боліла, її нудило, дошкуляла слабість в ногах,які постійно терпли.Піднявшись у відділення , побачили суцільний безлад, повно хворих, чергу та сварку між хворими під кабінетом заввіділення, якого за 1 .5 години побачити так і не вдалося. Нас кілька хвилин консультувала інший лікар , огляд якої мою матір просто добили морально.Ми поїхали у міську неврологію, де заввідділенням Теофілія /не пам"ятаю по-батькові / не глянувши ні на маму ,ні на аналізи з поліклініки №4 , сказала ,що це склероз судин, місць у відділенні нема, ліки в себе поліклініці .
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.