Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

томографія компютерна хмельницький відгуки

ще кілька років тому пробитись на томографію у шашому місті було просто неможливо.Не дивлячись на дорогу вартість цього обстеження ,охочих його зробити було дуже багато.Частіше пацієнти самі собі призначали це обстеження на місце, котре їх непокоїло ,що й породило безлад та хаос, ажиотаж....Сьогодні населення наче б то порозумнішало.Більшість йде спочатку до лікаря ,а вже потім по потребі робиться томографія.Сьогодні в Хмельницькому кілька томографів та МРТ,черги практично немає, охочих витратити кошти на обстеження, котре не завжди необхідне, теж поменшало.Криза, нічого не вдієш...Щодо якості обстеження : мені сподобалася якість роботи та сервіс у медичному центрі на базі міської лікарні та лікар Герасименко.Раніше був у 7 корпусі обласної лікарні, лікар Дзвяковський мені не сподобався,пихатий та якийсь роздратований...Опис його теж не справив враження, бо складався з кількох речень. Я потім їздив з тим обстеженням в Київ, лікарі ,що дивились оте заключення , теж були невдоволенні, тож мене в Ромоданова дообстежувала ще одна лікар на томографі /а це ж мої кошти/....

Комментарии

  • Доброго дня! Через два місяці після операції розпочинається період ранньої післяопераційної реабілітації- надзвичайно важливий час для уникнення ускладнень. Потрібно знати, що ускладнення будь-якої операції на хребті можливі як у ранньому післяопераційному періоді- 2-6 місяців, так і більш пізніше- 3-5 років у звязку з розвитком спайкових процесів. Щоб уникнути цього- потрібен чіткий план дій. Вам необхідно знайти для себе реабілітаційну клініку, котра опікуватиметься Вами весь цей період до стабілізації Вашого стану. Якщо Ви вже обрали нашу клініку, телефонуйте і замовляйте час на консультацію
  • Я 3 тижні після лазерної вапаризаціі міжхребцевої кили в попереку.Проте того ефекту, що я очікував після такої сучасної методики лікування я на жаль не отримав. Болить дуже спина , мій тулуб перекошений,ліва нога так і не відпускає / до речі-досі затерпший великий палець/.Я надумав іхать на лікування до Пілюйка. Так от , коли можна до вас їхать? Чи взагалі ви беретесь за таких хворих.? Мені ж треба все владнать з транспортом.Біла Церква не так близько до міста Хмельницький.Я ж в маршрутці не поїду,і водить машину самому нема як бо не можу сидіть.Так от ,у вас томограму можна зробить ? Я не дуже хочу того контрасту/ пишуть воно може дать алергію/ та й коштує дорого.То мені у вас КТ чи МРТ організують? Рідний Київ щось мені вже до вподоби/у відділенні лазерно-ендоскопічної спінальної нейрохірургії не дуже охоче мені пояснюють ,чому саме мене досі все болить.А про повторну томограму не хотять і чути.Відповідно мені дуже кортить самому подивиться,що вони мені тим лазером налікували?
  • Если болит копчик и таз,отдает на промежность-КТ найдет причину боли?
  • Я предупреждаю об отношении врачей к больным, мне кажется, я даю последним возможность выбора: обращаться за помощью к нашим спецам или искать другое место для обследования или лечения /все- равно вся медицина у нас платная, какая разница кому платить! Зато люди будут иметь хотя нормальное отношение, а не это сплошное хамство!/
  • Человек зашел в гугл и набрал Хмельницкий томография и нашел Ваши избрызганные слюной гадости. кому что хорошее сделали?
  • Пишу только, что видел собственными глазами, пускай люди знают ,на что можно рассчитывать, а на что нет!Наверняка в обласной есть хорошие врачи,но мне они не попадались!
  • to last Не понимаю для чего Вы все вот это пишите. К чему этот негатив? Люди 100% ищут где им сделать компьютерную томографию или магнитно-резонансную. Ищут отзывы людей, которые получили хороший или плохой опыт. А Вы сразу на всех подряд наезжаете. абсолютно уверен, что в той же Хмельницкой обласной больнице есть тоже хорошие врачи. Я- киевлянин, мне туда не обращаться, но так не бывает, чтобы все были плохими. Хмельницкий имеет хорошие клиники- в частности в Хмельницком есть филиал " Новий зір", та же клиника Пилюйко, на страницах которой мы с Вами упражняемся. Да мало ли? Вы что думаете, что в Израиле все врачи хорошие? Они просто не обсирают друг друга, как здесь у нас.
  • да в нашей обласной больничке все врачи зажралися давно, с жиру бесятся! Они между мсобой разобраться не могут, а на больных им давно наплевать, как только бабло в карман капнуло, сразу ложная вежливость и дутая улыбка куда-то деваются.Хамы там большинство!А на счет КТ,так там у них давно шарашкина контора!
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.