Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

Медпрактика здоровья, ОТЗЫВЫ

Просмотрела список тем на форуме, а отзывов нет. Хочу заметить это очень странно, \r\nпоскольку каждый нормальный человек перед началом лечения интересуется подобными вещами.\r\nЯ не стала исключением, но ничего подобного на форуме КЛИНИКИ ЗДОРОВЬЯ, к своему удивлению, не нашла...\r\nПришлось ехать вслепую, так как боль в суставах не давала жить, а главное, работать.\r\n Считаю, что необходимость назрела, и я решила этот недостаток устранить.\r\n Я проходила лечение в конце мая 2012 года, мой диагноз Деформирующий остеоартроз коленных суставов 2-й рентгенологической стадии, осложненный реактивным синовиитом.\r\n По приезду была приятно удивлена приятным обращением и внимательностью персонала.\r\n Ни капли грубости и хамства, даже несмотря на мое изначально недоверчивое отношение.\r\n Цена за консультацию ревматолога соответствует той, что была озвучена по телефону 120 гривен включая ЭКГ.\r\n Осмотр врача включал в себя не только суставы, но и все органы, соответственно в последствии состояние последних учитывалось при назначении лечения.\r\n Плюс еще в том, что стоимость лечения оказалась несколько ниже предполагаемой, по причине противопоказаний на некоторые виды процедур.\r\n Очень понравились Диатермия и Лечебная гимнастика, девочки объясняют все медленно и доходчиво, особенно понравилась Таня, она больше работает с суставными пациентами. Можно выбирать тренера по желанию, но в целом все хорошо показывают.\r\n Осмотр лечащего врача ежедневный, у меня была Тамара Витальевна Кононенко. Я ей доверила свои суставы и не ошиблась. За десять дней доктор коррегировала аппаратное и лекарственное лечение. После окончания лечения растолковала мне как дальше принимать лекарства и как помогать себе в случае обострения. Согласилась в случае необходимости консультировать меня в телефонном режиме.\r\n В целом качество и эффективность лечения соответствуют заплоченой сумме. Из этических соображений не называю, но сумма не очень велика.\r\n А теперь минуси: маленькое помещение, не соответствует тому представлению о клинике, которое было навязано самим сайтом о клинике. Три небольших процедурных и гимнастический зал, расчитан максимум на три человека с тренером, плохая вытяжка. Надеюсь администрация клиники примет меры.\r\n Два небольших врачебных кабинета. Есть кабинет УЗИ, можно пройти обследование в случае необходимости. \r\n На фото выглядит все более солидно. \r\n Минус, проживание и питание за пределами клиника и в стоимость лечения не входит, хотя администратор Наталья охотно и быстро решает проблему с жильем. Кафе в Хмельницком так себе, но благо не дорого. С голоду не помрешь. Самое близкое и дешевое это Ксена. \r\n Ну вот и все, если у когото возникли вопросы, охотно дам на них ответ.
«1

Комментарии

  • Мені теж подобається лікуватись і спостерігатись в цій клініці, власне у Тамари Віталіївни. Коли потрібно обстежить або направить до потрібних спеціалістів. УЗД роблю тільки в неї, лікуюсь також. Вони контактують з моєю сімейною, радяться щодо мого стану. Мені це дуже подобається.

  • Моя дорога Тамара Віталіївна. Не знаю, де б я зараз була і що робила, якби не вона. Все починалось з коксартрозу, всі мені казали, що в мене артроз. Як виявилось що артроз лише наслідок анкілозивного спондилоартриту, виявилось що в мене уражені і хребет і інші суглоби. Ось тоді то і почалась моя епопея під керівництвом цієї людини. Дякую Богу, що він послав мені її, що я вчасно звернулась і зараз маю радість повноцінно жити без того нестерпного болю.

  • Чи може є хто з остеонекрозом голівки стегна, чи будь яким іншим остеонекрозом. Необхідно знати чи допомогло.

  • Закінчив лікувати псоріатичний артрит. Мені дуже допомогли в клініці їхні апарати. Думаю 90% ефективності це апарати. Дорогі, але варті того.

  • Благодарна персоналу клиники за большую помощь и поддержку. Тетка с диабетом лечила язву диабетическую в клинике. У нее и нервы не впорядке, по этому очень сложный пациент. В клинике очень хорошо с ней обходились, ходила на процедуры как на праздник. А главное, персонал сделал все, чтобы язва зажила. Отдельное огромное спасибо доктору, Тамаре Витальевне.

  • В клініці класні апарати, і це єдине місце де мені допомагають. Раніше ще в Берегово їздив, але не той результат. Як знайшов цю клініку, так і лікуюсь вже давно. Дякую всім, а особливо Тамарі Віталіївні. Бажаю іти в тому ж напрямку, бо вважаю його вірним.

  • Скажіть, хто лікував стегнові суглоби. Як допомогли апарати?

  • Класні апарати, класний персонал. А що вже ТАмара Віталіївна зі мною награлась, то слів немає. Дякую, що ви є, дай боже і вам здоров'я!

  • Я дуже радий, що мені порадили цю клініку. Медсестри і лікарі якісно виконують свою роботу. Лікування тут дуже допомогло. Скоро прийду для профілактики, лікувався ще в червні, на масаж точно?

  • Доброго дня
    Проходила в вас лікування від болі в спині, буде все добре якийсь час, а тепер щось знову різко заболіло, не можу ні спати ні стояти

  • RiaRia

    Курс лікування пяткової шпори допоміг. Пройшла раніше курс УХТ, без толку. Після ВІЛ (високоінтенсивного лазера) біль пройшла на 9/10 Після болю,що був, це як варіант відродження. Дякую клініці і всім причетним в ній за допомогу.

  • У мене проблеми із спиною, я пройшла лікування у клініці Пілюйко, дуже задоволена результатом . Уважний персонал, та доступні ціни. Рекомендую!

  • Хочу залишити свій відгук про клініку. Перше враження було нейтральне. Після багатьох консультацій в інших лікарів, я вже зневірилася, що мені стане легше але мій чоловік, який пройшов лікування тут, мене переконав. Оглядала мене Циц Галина Дмитрівна, лікар від Бога. Все чітко пояснила, поставила діагноз, нічого лишнього не назначала. Від процедур лише позитивні враження. Після них я забула про біль у спині. У лікуванні був масаж, яким я дуже задоволена, від якого просто кайфуєш. Курс лікування тривав у мене 10 днів. Персонал на своєму місці, чітко і якісно виконують свою роботу.

  • Хочу подякувати моїй лікуючій лікарці Тамарі Віталіївні Кононенко та весь персонал клініки за професіоналізм, терпіння, тепло, а головне за те, що завдяки праці цих людей маю добре самопочуття, відсутність болю в колінах ( правду кажучи вже і забув як це), враження що повернувся на 25 років назад у часи своєї молодості. Мені дуже сподобалось в цій клініці. Бажаю добробуту та процвітання!!!

  • Консультацією лікаря ревматолога задоволена. Тамара Віталіївна дуже уважна, зробила сама узд, порекомендувала ортопедичні устілки. Рекомендую.

  • Дуже сподобалась клініка,помірні ціни та відношення на високому рівні, дякую лікарям та персоналу.

  • @OlegT написал:

    @vsavchuk написал:
    Отож, якщо моїм друзям чи знайомим необхідна буде консультація невролога, я однозначно раджу та надалі радитиму тільки лікаря невролога Галину Дмитрівну Циц та інших лікарів з клініки Вячеслава Пілюйко .\r\nЗ повагою, родина Савчуків.

    Очень хороший врач! "Отлично" за консультацию !Отлично ставлю за мое лечение! Галина Дмитриевна! -Мое ВАМ дважды "Отлично" за Ваше иглоукалывание! Вы -настоящая умница! Спасибо!

    100 %. Правда !!!

  • @vsavchuk написал:
    Отож, якщо моїм друзям чи знайомим необхідна буде консультація невролога, я однозначно раджу та надалі радитиму тільки лікаря невролога Галину Дмитрівну Циц та інших лікарів з клініки Вячеслава Пілюйко .\r\nЗ повагою, родина Савчуків.

    Очень хороший врач! "Отлично" за консультацию !Отлично ставлю за мое лечение! Галина Дмитриевна! -Мое ВАМ дважды "Отлично" за Ваше иглоукалывание! Вы -настоящая умница! Спасибо!

  • Я Вам щиро раджу зверну до Кононенко Тамари Віталіівни. Сюди в Медпрактику здоров’я . Вона, крім того, що ревматолог чудовий, сама дивиться суглоби на УЗД. Вона має ще декілька суперових апаратів фізіотерапії . Це лазер ВІЛТ( не сплутайте із звичайним, що в кожному фізкабінеті), електро терапія, самий який не є сучасний ультразвук. Це практично комп’ютерні системи. Топова штука в світі. За декілька днів вже нічого не болить. А потім власне лікується сам процес. Із власного досвіду

  • Что дорого, то нет. Делала узи внутренних органов 300 гривен, суставы 250 гривен, консультация 350. Цены такие как везде, а на узи так дешевле.

  • Ціни у Пілюйка прямо і точно відповідають якості послуг!Хто проходив лікування або консультувався у невролога Галини Дмитрівни чи в самого Пілюйка особисто, той прекрасно може оцінити рівень консультаціі, та оцінити кількість хворих на прийом чи на лікування.Кількість хворих в клініці-чудовий показник якості роботи приватної медичної установи.А Пілюйко хворих завжди багато.

  • В Хмельницькому у Пілюйка лікуються всі і депутати також. Клініка модна, але й люди хороші і результати у них чудові

  • @vsavchuk написал:
    Отож, якщо моїм друзям чи знайомим необхідна буде консультація невролога, я однозначно раджу та надалі радитиму тільки лікаря невролога Галину Дмитрівну Циц та інших лікарів з клініки Вячеслава Пілюйко .\r\nЗ повагою, родина Савчуків.
    @kisim написал:
    Я був у цієї лікарки на консультації, мені сподобалось. Лікар грамотна та розсудлива.От тільки ціни там Пілюйко такі виставив, що в очах зашкалює! Таке лікування чи не найдорожче в нашому місті. Не знаю, кому воно по карману

    Ребята!!! ау!!! Консультация невролога в клинике Пилюйко 350 гривен.День лечения 700-1200 гривен /за комплекс процедур длительностью в 4-5 часов/..МРТ к примеру одной части позвоночника около 1500 гривен!!!И вы будете говорить,что у Пилюйко цены зашкаливают

  • Їхала з Житомира в цю клініку на обстеження: думала куда їду,чого їду/у Києві вже була,у Житомирі.../чого ще шукати.?Клініка виявилася маленькою ,але дуже компактною установою,де кожен метр раціонально використаний.Проте кількість пацієнтів вражає одразу.Люди в черзі на УЗД,до невролога,на лікування.Я навіть не очікувала побачити такий наплив у приватну установу.Спочатку склалося враження ,що все ,перепрошую, на купі.Та коли в черзі роговорилася з хворими,як почула хто і звідки приїхав на лікування /чоловік з дружиною з Мінська!/- то мій Житомир виявився найближче! Раджу цю клініку тепер своїм родичам та знайомим.
  • НЕдавно закончил лечение.Скажу так: народу в клинике полно , самого разного. Платят тоже все по разному.Ребят с АТО лечат абсолютно бесплатно! Сам видел! Массово ездят киевляне Их у Пилюйко вообще все устраивает,собственно как и меня.От работы врачей до занятий ЛФК.Цены нормальные,очень хорошее отношение персонала,чувтсвуется уровень врачей-я очень доволен. Деньги/15 тысяч за 13 дней-они того стоят/.
  • Полгода назад лечилась в медпрактике здоровья.\r\nДепутатов там не видела, по крайней мере никто не озвучивал что он депутат.\r\nМожет и были но тихие.\r\nБольше чем оговаривалось денег не потратила, скорее меньше.\r\nПопросила написать лечение чтобы вписаться в отложенную сумму.\r\nПошли навстречу. Это я пишу людям, чтобы не пугались особенно.
  • Наличие депутатов, как и любых известностей, увеличивает вес клинике и это хорошо. Но докторам наверное приятно работать с простыми людьми, тем более что депутаты больше не заплатят
  • Вы смеетесь? Какие депутаты. Наши депутаты лечатся в Германии и Израиле.\r\nА в Хмельницком лечатся обыкновенные люди. Видели даже людей из сельской местности.
  • Я в данный момент нахожусь в клинике на лечении. \r\nНе видел ни одного депутата, честно!
  • Ну и что, ничего плохого что вам были сделаны дополнительные обследования. \r\nНе так уж много вы потеряли чтоб узнать побольше о своем здоровье. Да, мы живем в стране где за все приходится платить из собственного кармана, и пора бы с этим уже и смириться. А потратить деньги на собственное здоровье это не такая уж пустая трата.\r\nНе расстраивайтесь вы так. \r\nА то что по телефону вас не предупредили о возможных дополнительных тратах, так это само собой разумеющиеся вещи, денег всегда надо брать больше раза в три от названной суммы. Везде так.\r\nЯ тоже потратил больше чем рассчитывал, но я был готов к этому.
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.