Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

консультация невролога Хмельницкий отзывы

Хочу поділитись враженнями від побаченого : виявляється з консультативною лікарською допомогою -якісною в нашому місті Хмельницький величезна проблема.Стикнувшись з необхідністю отримати консультацію невролога для своєї хворої матері , я був вкрай розчарований.Спочатку ми звернулись у нашу поліклініку №4-там шалені черги, штовханина, лікаря немає постійно на місці, вся консультація тривала кілька хвилин, лікар /не буду називати прізвища з етичних міркувань, хоча персона у нашому місті відома/,був якийсь роздратований, буркнув ківлька слів під ніс собі, але направлення в обласну поліклініку ми все-таки отримали. Потрапивши в обласну лікарню, ми усвідомили повну безпорадність та відчули повну байдужість лікарів до здоров"я хворих.Я все розумію: мала зарплатня, повно людей, постійні черги-все це дратує.Але хіба в цьому вина хворих. Але це окрема тема... В поліклініці невролога ми чекати не могли, бо в мами сильно крутилась голова , боліла, її нудило, дошкуляла слабість в ногах,які постійно терпли.Піднявшись у відділення , побачили суцільний безлад, повно хворих, чергу та сварку між хворими під кабінетом заввіділення, якого за 1 .5 години побачити так і не вдалося. Нас кілька хвилин консультувала інший лікар , огляд якої мою матір просто добили морально.Ми поїхали у міську неврологію, де заввідділенням Теофілія /не пам"ятаю по-батькові / не глянувши ні на маму ,ні на аналізи з поліклініки №4 , сказала ,що це склероз судин, місць у відділенні нема, ліки в себе поліклініці .
«1

Комментарии

  • sgsg

    @reshetyuk написал:
    Хочу написать личное впечатление об докторе неврологе Галине Дмитриевне Цыц.Очень внимательный врач, уровень ее осмотра нас поразил.Диагноз,который она поставила моей внучке и лечение полностью подтвердили в Киеве!Мы были все настолько поражены!.Огромное Вам спасибо за Ваш профессиональный уровень и внимательность!

    Приятно читать о приятном https://forumodua.com/showthread.php?t=88937&page=132
    своего врача Галину Дмитриевну мне посчастливилось найти на форумах других городов,мне помогли советом реальные люди ,которые у нее лечились.Вот и я дарю людям возможность получить качественную медицинскую помощь !

  • @БлизнюкГД написал:

    @Цветок написал:
    https://мрт-кт.укр/likari/nevrolog

    Невролог, невропатолог
    Лікар невролог, невропатолог прийом, огляд, консультація, призначення лікування Хмельницький
    Прийом (огляд, консультація, призначення лікування) - Костюк О.В.
    Повторний прийом - Костюк О.В.
    Костюк Олександр Володимирович
    Кандидат медичних наук, лікар - невролог вищої категорії, головний невролог Хмельницької області.
    Жилюк Галина Іванівна
    Лікар - невролог вищої категорії.

    телефонуйте 097-919-78-55

    @piluiko написал:

    @liana написал:
    Доброго дня!Дитина 13 років,зранку різко встала і знепритомніла,зробили доплер судин мозку і ЕЕГ.результати:Тонус судин нормальний,артерії спазмовані.Кровотік в ЗСА іВСА ламінарний.Спазм в сифонахВСАтаСМА на30-35%,в ПМА на 20-25%з обох сторін.Хребцеві артерії-спазм до 15%.ОА на15-20%,в ЗМАна 20-30%.Легкий венозний застій в лівому кавернозному та поперечному синусі.Венозний відтік в нормі.
    ЕЕГ:Умеренно выраженные двухсторонние диффузные изменения с наличием признаков снижения порога судорожной готовности мозга,с некоторым акцентом в височно-теменных отделах справа.Дисфункцыя средних структур мозку. Це епілепсія?

    Доброго дня! Це форум і лікарі тут на запитання не відповідають . Скористайтесь нашими консультаціями он-лайн на сайті www.piluiko.com.ua

    Доброго дня! Хочу приїхати до Вас на лікування з болям в спині. Мені зробили МРТ. Як можна вислати копію Вам, щоб Ви розібрались чи їхати мені до Вас чи на операцію. Я з Херсона і до Вас не близько

    Доброго дня! Зателефонуйте 0673829987 мені особисто, потім на вайбер скиньте фото МРТ та результати всіх візитів до лікарів, сформулюйте Ваші запитання і я дам Вам відповідь

  • @Цветок написал:
    https://мрт-кт.укр/likari/nevrolog

    Невролог, невропатолог
    Лікар невролог, невропатолог прийом, огляд, консультація, призначення лікування Хмельницький
    Прийом (огляд, консультація, призначення лікування) - Костюк О.В.
    Повторний прийом - Костюк О.В.
    Костюк Олександр Володимирович
    Кандидат медичних наук, лікар - невролог вищої категорії, головний невролог Хмельницької області.
    Жилюк Галина Іванівна
    Лікар - невролог вищої категорії.

    телефонуйте 097-919-78-55

    @piluiko написал:

    @liana написал:
    Доброго дня!Дитина 13 років,зранку різко встала і знепритомніла,зробили доплер судин мозку і ЕЕГ.результати:Тонус судин нормальний,артерії спазмовані.Кровотік в ЗСА іВСА ламінарний.Спазм в сифонахВСАтаСМА на30-35%,в ПМА на 20-25%з обох сторін.Хребцеві артерії-спазм до 15%.ОА на15-20%,в ЗМАна 20-30%.Легкий венозний застій в лівому кавернозному та поперечному синусі.Венозний відтік в нормі.
    ЕЕГ:Умеренно выраженные двухсторонние диффузные изменения с наличием признаков снижения порога судорожной готовности мозга,с некоторым акцентом в височно-теменных отделах справа.Дисфункцыя средних структур мозку. Це епілепсія?

    Доброго дня! Це форум і лікарі тут на запитання не відповідають . Скористайтесь нашими консультаціями он-лайн на сайті www.piluiko.com.ua

    Доброго дня! Хочу приїхати до Вас на лікування з болям в спині. Мені зробили МРТ. Як можна вислати копію Вам, щоб Ви розібрались чи їхати мені до Вас чи на операцію. Я з Херсона і до Вас не близько

  • @piluiko написал:

    @liana написал:
    Доброго дня!Дитина 13 років,зранку різко встала і знепритомніла,зробили доплер судин мозку і ЕЕГ.результати:Тонус судин нормальний,артерії спазмовані.Кровотік в ЗСА іВСА ламінарний.Спазм в сифонахВСАтаСМА на30-35%,в ПМА на 20-25%з обох сторін.Хребцеві артерії-спазм до 15%.ОА на15-20%,в ЗМАна 20-30%.Легкий венозний застій в лівому кавернозному та поперечному синусі.Венозний відтік в нормі.
    ЕЕГ:Умеренно выраженные двухсторонние диффузные изменения с наличием признаков снижения порога судорожной готовности мозга,с некоторым акцентом в височно-теменных отделах справа.Дисфункцыя средних структур мозку. Це епілепсія?

    Доброго дня! Це форум і лікарі тут на запитання не відповідають . Скористайтесь нашими консультаціями он-лайн на сайті www.piluiko.com.ua

    Лучше в Киев, в Ромоданова.По моему там делают круглосуточную ЭЭГ

  • @liana написал:
    Доброго дня!Дитина 13 років,зранку різко встала і знепритомніла,зробили доплер судин мозку і ЕЕГ.результати:Тонус судин нормальний,артерії спазмовані.Кровотік в ЗСА іВСА ламінарний.Спазм в сифонахВСАтаСМА на30-35%,в ПМА на 20-25%з обох сторін.Хребцеві артерії-спазм до 15%.ОА на15-20%,в ЗМАна 20-30%.Легкий венозний застій в лівому кавернозному та поперечному синусі.Венозний відтік в нормі.
    ЕЕГ:Умеренно выраженные двухсторонние диффузные изменения с наличием признаков снижения порога судорожной готовности мозга,с некоторым акцентом в височно-теменных отделах справа.Дисфункцыя средних структур мозку. Це епілепсія?

    Доброго дня! Це форум і лікарі тут на запитання не відповідають . Скористайтесь нашими консультаціями он-лайн на сайті www.piluiko.com.ua

  • Доброго дня!Дитина 13 років,зранку різко встала і знепритомніла,зробили доплер судин мозку і ЕЕГ.результати:Тонус судин нормальний,артерії спазмовані.Кровотік в ЗСА іВСА ламінарний.Спазм в сифонахВСАтаСМА на30-35%,в ПМА на 20-25%з обох сторін.Хребцеві артерії-спазм до 15%.ОА на15-20%,в ЗМАна 20-30%.Легкий венозний застій в лівому кавернозному та поперечному синусі.Венозний відтік в нормі.
    ЕЕГ:Умеренно выраженные двухсторонние диффузные изменения с наличием признаков снижения порога судорожной готовности мозга,с некоторым акцентом в височно-теменных отделах справа.Дисфункцыя средних структур мозку. Це епілепсія?

  • vcvc

    @GFD написал:
    Мне нужна помощь! У меня диагноз :Острая дискогенная радикулопатия .Рецидив грыжи Л5-С1.Что делать? Куда обращаться?

    https://forumkiev.com/vrachi-i-kliniki-otzyvy/7040-nuzhen-horoshii-nevropatolog-prosto-otlichneishii-3.html#post1039475920.

  • vcvc

    Позволю себе добавить, есть верояность ,что нужно зделать КТ головного мозга с контрастом.Как по моему мнению, так это самая точная диагностика

  • vcvc

    @reshetyuk написал:
    у меня проблема с головокружением и головной болью.Какие обследования нужны чтобы проконсультироваться у невролога

    А вы начните с консультации невролога,это обязанность невролога назначать вам необходимые обследования

  • sgsg

    @reshetyuk написал:
    у меня проблема с головокружением и головной болью.Какие обследования нужны чтобы проконсультироваться у невролога

    а вы сходите к неврологу,это врач должен назначать обследование

  • @sg написал:

    @GzezN написал:
    Так, це абсолютна правда.У клініці спочатку консультує невролог Галина Дмитрівна.Я була тут десь у середині грудня 2015 року.Дуже детальний огляд,лікар все пояснює про хворобу, чому виникають ти чі інші скарги,прояви хвороби та методи їх лікування.Всі рекомендаціі детально розписує. І хоча я вийшла після її прийому плачучи/мене не взяли на лікування/, лікарка чітко проінформувала про необхідність оперуватись якнайшвидше. Зараз це все вже позаду.Після операціі пройшло кілька тижнів, мені значно краще ,я вже на лютий орієнтуюсь на реабілітацію,бо сам Пілюйко говорив, що не падайте у відчай, ви ще до нас приїдете на реабілітаційний курс..Я собі тоді думала,що тим там чоловіче говориш.А воно бачте як виходить.Так ,що в клініці лікарі хороші, до їх думки варто прислухатись. А вже хто там після кого консультує*-нема різниці.Діагноз же правильний.Мені Танасійчук в інституті Ромоданова майже всі слова невролога повторив, і дійсно сказав що мене вчасно направили. А те, що там пишуть мельколм чи побистрому: подивіться скільки у цій клініці хворих. Я в грудні була, кінець року, свята підходили,а там коридор забитий хворими був.

    Очень качественно смотрят врачи, снимки смотрят после того как смотрят больных!!! Это очень важно.В большинстве случаев ,касательно конкретно меня,врачи смотрели ТОЛЬКО МОИ МРТ!

    Я лечилась у Галины Дмитриевны-очень довольна результатом.А вот друзьям повезло меньше,их консультировала Галина Дмитриевна и Вячеслав Пилюйко лично-но отправили на операцию,была большая грыжа диска и не работали пальцы левой стопы.

  • @reshetyuk написал:
    у меня проблема с головокружением и головной болью.Какие обследования нужны чтобы проконсультироваться у невролога

    Вы лучше сначала к неврологу на консультацию,врач должен осмотреть и потом направить на обследование

  • sgsg

    @GzezN написал:
    Так, це абсолютна правда.У клініці спочатку консультує невролог Галина Дмитрівна.Я була тут десь у середині грудня 2015 року.Дуже детальний огляд,лікар все пояснює про хворобу, чому виникають ти чі інші скарги,прояви хвороби та методи їх лікування.Всі рекомендаціі детально розписує. І хоча я вийшла після її прийому плачучи/мене не взяли на лікування/, лікарка чітко проінформувала про необхідність оперуватись якнайшвидше. Зараз це все вже позаду.Після операціі пройшло кілька тижнів, мені значно краще ,я вже на лютий орієнтуюсь на реабілітацію,бо сам Пілюйко говорив, що не падайте у відчай, ви ще до нас приїдете на реабілітаційний курс..Я собі тоді думала,що тим там чоловіче говориш.А воно бачте як виходить.Так ,що в клініці лікарі хороші, до їх думки варто прислухатись. А вже хто там після кого консультує*-нема різниці.Діагноз же правильний.Мені Танасійчук в інституті Ромоданова майже всі слова невролога повторив, і дійсно сказав що мене вчасно направили. А те, що там пишуть мельколм чи побистрому: подивіться скільки у цій клініці хворих. Я в грудні була, кінець року, свята підходили,а там коридор забитий хворими був.

    Очень качественно смотрят врачи, снимки смотрят после того как смотрят больных!!! Это очень важно.В большинстве случаев ,касательно конкретно меня,врачи смотрели ТОЛЬКО МОИ МРТ!

  • Доброго дня Вячеслав Пілюйко! Бачу багато пишуть про вашу клініку та її можливості.Що ви запропонуєте для лікування такого діагнозу: Хронічна резистентна дорсалгія? Остеохондроз 111 ст .ГВХ.ПВХ. Спондилоартроз11 ст. Спондильоз 1-11 ст. ?Лікуюся у травматологів обласної лікарні,пройшов 2 курси крапельниць та ліків,кейвер, мелбек,ремесулід, фаніган, трентал,мільгама,анальгін,дімедрол,дексалгін,.Наразі отримую Протекон та німесулід форте.Діклофенаки не приймаю через старі проблеми з шлунком. Але біль в спині всеодно турбує. Чи потрібна мені консультація та заключення невролога з мої лікарні чи мене прийме та огляне вже ваш лікар?
  • у меня проблема с головокружением и головной болью.Какие обследования нужны чтобы проконсультироваться у невролога
  • Какие обследования мне необходимы ,чтобы качественно и за доступную цену обследовать мой позвоночник?
  • Внимание-сообщенте от Гузель-сплошная реклама
  • Консультувалася у невролога цієї клініки :Галини Дмитрівни .Правда приїхала на свій час ,а чекала майже 15 хвилин.Мене це обурювало,звичайно.Я вже скрізь була :і в себе в Житомирі,і в Києві -і скрізь чекати! Думаю, таке саме тут.До лікаря була черга.Перед мене чоловік був-рознервувася і пішов...Але після огляду думка моя кардинально змінилася.Уважний лікар,детальний -дуже детальний огляд.Мене обстежили,мені зробили МРТ,виставили діагноз розписали лікування: з 10 до 16 години я мала все на руках!Я задоволена,дуже задоволена.МЕні треба періодично лікуватись та консультуватись у невролога-то я вже вибрала для себе цю клініку.Мені з Житомира що на Київ,а що в Хмельницький-приблизно такий же час їхати .
  • У меня головокружение,дискомфорт в левом ухе и в голове.Какие обследования мне необходимо сделать,прежде чем я смогу попасть к вашему неврологу?
  • GFDGFD
    Мне нужна помощь! У меня диагноз :Острая дискогенная радикулопатия .Рецидив грыжи Л5-С1.Что делать? Куда обращаться?
  • Добрый день Вячеслав Пилюйко.У меня вопрос к вам как к хорошему специалисту и к неврологу вашей клиники :дело в том ,что у меня периодически что-то с головой, особенно при поворотах.Я сдала общий анализ крови-полный порядок, давления 120/70-мое родное! Сделала сосуды головы и шеи-Заключение:"Спектрограма дистонического типа .Выраженный функциональный спазм интракраниальных сосудов обеих полушарий,ВСА ,СМА ,-до 55%.Непрямолинейность хода обеих ПА с признаками эксравазального влияния/ снижение диска на уровне С5-С6/.Правая ПА малого диаметра 1.7 мм.Признаки нарушения венозного оттока в базальных венах."-Это может вызывать мои симптомы и головокружение? С этим можно как то бороться? Что вы мне советуете ?Какие методы лечения в вашей клинике вы используете при такой проблеме? Тут мне на вашем форуме ответили ,что надо МРТ головы с контрастом делать,ссылки указывают на центр Ультрадиагностикум.Я понимаю,реклама.Так вот, мне действительно необходимо МРТ головы с контрастом?
  • А вы невролог?
  • У меня вопрос к неврологу такого плана-у меня периодически что-то с головой, особенно при поворотах.Я сдала общий анализ крови-полный порядок, давления 120/70-мое родное! Сделала сосуды головы и шеи-Заключение:"Спектрограма дистонического типа .Выраженный функциональный спазм интракраниальных сосудов обеих полушарий,ВСА ,СМА ,-до 55%.Непрямолинейность хода обеих ПА с признаками эксравазального влияния/ снижение диска на уровне С5-С6/.Правая ПА малого диаметра 1.7 мм.Признаки нарушения венозного оттока в базальных венах."-Это может вызывать мои симптомы и головокружение? С этим можно как то бороться? Что вы мне советуете ?
  • После мягкой мануальной коррекции шеи /несколько недель назад я прошла привычный для меня 10-дневный курс/у меня появилось онемение правой руки в области ладони ,больше 1 -3 пальцев.Сначала оно было как-бы периодическим, но последние несколько дней не проходит.Этому можно как-то помочь? С чем это может быть связано?
  • Помогите решить проблему. У меня проблема с поясницей,вернее с самой нижней ее частью-болит копчик и промежность.МРТпо позвоночнику обследован, все анализы в полной норме.Никакими инфекциями не болел .Проконсультирован несколькими врачами,а именно,урологами, андрологами, травматологами, 3 невропатологами и нейрохирургом профессором. Пришли к выводу ,что у меня синдром тазового дна и лечить надо позвоночник,поясничную его часть. Вы сможете мне помочь? Если нужно повторить МРт.у вас можно сделать? И еще ,как на счет УЗи простаты, в вашей клинике повторить?
  • Чи може невролог якось допомогти зняти сильний біль в попереку ,якщо болить велика грижа позвоночного канала,що защемила нерв і викликала стеноз. Чи правда ,що такий стеноз обов"язково треба оперувати? Якщо ні,то яка альтернатива лікування стенозу спричиненого грижами міжхребцевих дисків.?Ми вже просто незнаємо що робити і куди кидатись по допомогу. Наші нейрохірурги рекомендують тільки операцію. Нам не хочется оперуватись. Прокапали от еуфілін ношпу дексаметазон, зробили з флостероном блокаду і вже 2 тижні було трохи краще.А це з середи знову відновився сильний біль в поясниці.?
  • Цыц- крутая невролог
  • Так, це абсолютна правда.У клініці спочатку консультує невролог Галина Дмитрівна.Я була тут десь у середині грудня 2015 року.Дуже детальний огляд,лікар все пояснює про хворобу, чому виникають ти чі інші скарги,прояви хвороби та методи їх лікування.Всі рекомендаціі детально розписує. І хоча я вийшла після її прийому плачучи/мене не взяли на лікування/, лікарка чітко проінформувала про необхідність оперуватись якнайшвидше. Зараз це все вже позаду.Після операціі пройшло кілька тижнів, мені значно краще ,я вже на лютий орієнтуюсь на реабілітацію,бо сам Пілюйко говорив, що не падайте у відчай, ви ще до нас приїдете на реабілітаційний курс..Я собі тоді думала,що тим там чоловіче говориш.А воно бачте як виходить.Так ,що в клініці лікарі хороші, до їх думки варто прислухатись. А вже хто там після кого консультує*-нема різниці.Діагноз же правильний.Мені Танасійчук в інституті Ромоданова майже всі слова невролога повторив, і дійсно сказав що мене вчасно направили. А те, що там пишуть мельколм чи побистрому: подивіться скільки у цій клініці хворих. Я в грудні була, кінець року, свята підходили,а там коридор забитий хворими був.
  • RtgRtg
    а как там с сейчас?
  • Цыц- крутая невролог
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.