Привет, незнакомец!

Похоже, вы здесь новенький. Чтобы принять участие, нажмите одну из кнопок ниже!

МЕТОДИКИ

немеют руки лечение методом иглоукалывания

Беспокоят головные боли,но более всего боли в шее и немеют руки .Анализы вроде бы все в норме ,подскажите где можно от этого всего вылечиться?Многие советуют принимать диклоберл или олфен , но меня от них начал болеть желудок,хотя принимала всего 5 дней по 50 мг таблеточки.В поликлинике советуют попробовать лечение методом иглоукалывания и электрофорез.Стоит как вы думаете?

Комментарии

  • @vlasyuk написал:
    Я тут давній клієнт , ще з 2015 року.Мене тут поставили на ноги буквально. Були грижі в поперековому відділі дуже великі, було защемлення нервів на нозі, терпла і боліла ліва нога. Мені робили багато різних процедур , в тому числі лікування голками. Мене по сьогоднішній день поперек майже не турбує. Але до невролога привела інша проблема- почала турбувати права рука , з ліктя до мізинця так било током , погано розгиналися пальці. Невролог відразу глянувши сказала ,у вас неврит ліктьового нерва. Мені призначили електротерапію, звичайно ж лікування голками, бо мене Галина Дмитрівна саме за допомогою голкотерапії на ноги поставила. І ще, вона порекомендувала мені лікування лазером високої інтенсивності. При моєму першому лікуванні такої апаратури тут тоді ще не було . За 12 днів мого лікування відсотків на 85-90 мені стало краще.Через 3 тижні ми повторили ще курс лікування голками і все- моя рука працює, головне-током не пробиває. Супер все. Рекомендую

    У мене все починалося з затерпання кількох пальців правої руки.На практиці невролог поставила мені діагноз синдром карпального канала. Причини різні бувають, головне ,попасти до хорошого лікаря. Мені пощастило.Вам бачу також

  • У мене все починалося з затерпання кількох пальців правої руки.На практиці невролог поставила мені діагноз синдром карпального канала. Зверніться до невролога

  • @vlasyuk написал:
    Я тут давній клієнт , ще з 2015 року.Мене тут поставили на ноги буквально. Були грижі в поперековому відділі дуже великі, було защемлення нервів на нозі, терпла і боліла ліва нога. Мені робили багато різних процедур , в тому числі лікування голками. Мене по сьогоднішній день поперек майже не турбує. Але до невролога привела інша проблема- почала турбувати права рука , з ліктя до мізинця так било током , погано розгиналися пальці. Невролог відразу глянувши сказала ,у вас неврит ліктьового нерва. Мені призначили електротерапію, звичайно ж лікування голками, бо мене Галина Дмитрівна саме за допомогою голкотерапії на ноги поставила. І ще, вона порекомендувала мені лікування лазером високої інтенсивності. При моєму першому лікуванні такої апаратури тут тоді ще не було . За 12 днів мого лікування відсотків на 85-90 мені стало краще.Через 3 тижні ми повторили ще курс лікування голками і все- моя рука працює, головне-током не пробиває. Супер все. Рекомендую

    Беспокоит онемение пальцев на ногах .Много слышал что есть положительный результат от иглоукалывания. Сколько надо сеансов пройти этого иглоукалывания чтобы реально ощутить положительный результат

  • @elvirasavina написал:
    Беспокоят головные боли,но более всего боли в шее и немеют руки .Анализы вроде бы все в норме ,подскажите где можно от этого всего вылечиться?Многие советуют принимать диклоберл или олфен , но меня от них начал болеть желудок,хотя принимала всего 5 дней по 50 мг таблеточки.В поликлинике советуют попробовать лечение методом иглоукалывания и электрофорез.Стоит как вы думаете?

    Я маю довгу історію хвороби ще з 2016 року. В мене терпли руки , мерзли руки, особливо пальці, пекли на трошки синішали на морозі . Я давно цікавилася чи допоможе мені лікування методом голкотерапії позбутися затерпання рук? І ще, чи допоможе мені лікування методом голкотерапії якщо в мене є біль.. Мені всі казали ,що це від грижі в шиї. Але я перевірялася .Грижа міжхребцевого диску в мене відсутня. Проблема не вирішилася до того часу , поки я не звернулася до невролога Циц Галини. Єдина лікар яка мене вислухала, детально обстежила , поставила мені діагноз вегетативні розлади Сд Рейно . Я пройшла з того часу кілька курсів лікування, в основному акупунтура-те лікування голками що мене давно цікавила та інфрачервоний лазер . Потім в клініці зявилася нова апаратура і вже з 2019 року я періодично прохожу голки і електротерапію. Результат дуже гарний. Руки не болять та майже не терпнуть. Пальці не печуть і не синіють як раніше. Я дуже задоволена резульатом мого лікування

  • @elvirasavina написал:
    Беспокоят головные боли,но более всего боли в шее и немеют руки .Анализы вроде бы все в норме ,подскажите где можно от этого всего вылечиться?Многие советуют принимать диклоберл или олфен , но меня от них начал болеть желудок,хотя принимала всего 5 дней по 50 мг таблеточки.В поликлинике советуют попробовать лечение методом иглоукалывания и электрофорез.Стоит как вы думаете?

    Я тут проходив лікування. Призначалися мені акупунтура, лазеротерапія і електротерапія .Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге.Більше 13 тисяч за 10 днів. Результат суперовий і грошей не жалко

  • @vlasyuk написал:

    @elvirasavina написал:
    Беспокоят головные боли,но более всего боли в шее и немеют руки .Анализы вроде бы все в норме ,подскажите где можно от этого всего вылечиться?Многие советуют принимать диклоберл или олфен , но меня от них начал болеть желудок,хотя принимала всего 5 дней по 50 мг таблеточки.В поликлинике советуют попробовать лечение методом иглоукалывания и электрофорез.Стоит как вы думаете?

    Голки, електротерапія, консультація невролога Циц Галини Дмитрівни. Да, високоінтенсивний лазер, питайте. Дуже помагають ці процедури

    Я теж лікувався тут. Призначалися мені акупунтура, лазеротерапія і електротерапія .Затерпнення та похолодання пальців на ногах було близько 3 років.Потом почалося затерпнення пальців на рукахі почалася біль в ногах .Звертався до сімейного, до сосудистого хірурга, прокапали мене тренталом, певний час приймав вазоніт ,магнікор, від болі кейдекс.Ситуація з покращенням на місяць другий і знов все починалося. Сосудистий дивився мене 3 рази , УЗІ на ногах в мене без бляшок і тромбів тому він порекомендував мені шукати толкового невропатолога бо своє він все що міг тей зробив. Мені порекомендували невропатолога з медпрактики здоров"я люди які у цього врача лікуються і мають результат. Я звернувся. Мене лікувала Галина Дмитрівна Циц, була акупунура, лазеротерапія, електротерапія-там протоколи є для лікуваня. Спеціально по твому дагнозу. Мені діагноз Галина Дмитрівна поставила Полінейропатія 2 ст. Робили мені масаж на 2 ноги, ступні. Перший раз мені лікування на 10 днів було. А вже другий курс повторно проходив без лазера, були і електротерапія. В мене нема того пекучого болю в ступнях вночі. Я нормально сплю. Не терпнуть пальці на руках і ногах. Лікування дороге.Більше 13 тисяч за 10 днів. Но воно варте

  • @elvirasavina написал:
    Беспокоят головные боли,но более всего боли в шее и немеют руки .Анализы вроде бы все в норме ,подскажите где можно от этого всего вылечиться?Многие советуют принимать диклоберл или олфен , но меня от них начал болеть желудок,хотя принимала всего 5 дней по 50 мг таблеточки.В поликлинике советуют попробовать лечение методом иглоукалывания и электрофорез.Стоит как вы думаете?

    Голки, електротерапія, консультація невролога Циц Галини Дмитрівни. Да, високоінтенсивний лазер, питайте. Дуже помагають ці процедури

  • Я тут давній клієнт , ще з 2015 року.Мене тут поставили на ноги буквально. Були грижі в поперековому відділі дуже великі, було защемлення нервів на нозі, терпла і боліла ліва нога. Мені робили багато різних процедур , в тому числі лікування голками. Мене по сьогоднішній день поперек майже не турбує. Але до невролога привела інша проблема- почала турбувати права рука , з ліктя до мізинця так било током , погано розгиналися пальці. Невролог відразу глянувши сказала ,у вас неврит ліктьового нерва. Мені призначили електротерапію, звичайно ж лікування голками, бо мене Галина Дмитрівна саме за допомогою голкотерапії на ноги поставила. І ще, вона порекомендувала мені лікування лазером високої інтенсивності. При моєму першому лікуванні такої апаратури тут тоді ще не було . За 12 днів мого лікування відсотків на 85-90 мені стало краще.Через 3 тижні ми повторили ще курс лікування голками і все- моя рука працює, головне-током не пробиває. Супер все. Рекомендую

  • @elvirasavina написал:
    Была у невролога-советует искать клинику чтобы пройти курс лечение методом иглоукалывания.Была у терапевта -рекомендовал мне омепразол ,вит Е,нейробион .Направляли к ортопеду для того чтобы шею проверить.Но это еще в перспективе.Я вот подумываю стоит ли вообще к нему идти .А тут все подружки говорят что томография -это 100% диагноз.Вот я начиталась и подумываю делать ее или не делать.Читала что вредно для здоровья.А где можно пройти\r\n лечение методом иглоукалывания?Сколько это стоит?

    Маю досвід лікування методом голкотерапії у цій клініці, мені невролог Галина Дмитрівна дуже помогла .Рекомендую звернутися до неї, дуже гарний лікар

  • @elvirasavina написал:
    Была у невролога-советует искать клинику чтобы пройти курс лечение методом иглоукалывания.Была у терапевта -рекомендовал мне омепразол ,вит Е,нейробион .Направляли к ортопеду для того чтобы шею проверить.Но это еще в перспективе.Я вот подумываю стоит ли вообще к нему идти .А тут все подружки говорят что томография -это 100% диагноз.Вот я начиталась и подумываю делать ее или не делать.Читала что вредно для здоровья.А где можно пройти\r\n лечение методом иглоукалывания?Сколько это стоит?

    С томографией не спешите. Лучше МРТ -оно безвредно это 100 %
    По поводу иглоукалывания- на себе пробовала , мне помогло. Это лечение еще акупунктура по другому называется. Если попасть к хорошему доктору-результат точно будет

  • Кстати, а где мое " Спасибо"?

  • @foton написал:
    Пролікувалая у клініці Вячеслава Пілюйка,поки що дуже гарно себе почуваю.Дуже якісний масаж, дуже сподобалося лікування методом голкотерапії.Виявилося, що в мене проблема з міжхребцевими дисками у шиї, є протрузії і 1 міжхребцева грижа яка перетискає мені нерви рук ,і саме тому вони терпнуть. Зараз мені набагато краще, я ще приймаю певні ліки,роблю вправи для шиї, яких мене навчила Вікторія. Сподіваюся, що так буде надалі.

    Ну вот! Примите поздравления !

  • Пролікувалая у клініці Вячеслава Пілюйка,поки що дуже гарно себе почуваю.Дуже якісний масаж, дуже сподобалося лікування методом голкотерапії.Виявилося, що в мене проблема з міжхребцевими дисками у шиї, є протрузії і 1 міжхребцева грижа яка перетискає мені нерви рук ,і саме тому вони терпнуть. Зараз мені набагато краще, я ще приймаю певні ліки,роблю вправи для шиї, яких мене навчила Вікторія. Сподіваюся, що так буде надалі.

  • Передзвонила у клініку Пілюйко, дуже гарно поспілкувалася з адміністратором,планую лікуватись після 14 квітня.Дуже розраховую на позитивний результат

  • @buril написал:
    Ну вот, теперь смело можно советовать-лечите шею!

    Можете порадити ,де б можна було отримати якісне лікування дистонії судин голови та постійного болю в шиї ?

  • Ну вот, теперь смело можно советовать-лечите шею!
  • Відвідала невролога ,мені рекомендували обстежити судини голови та шиї.В результатах знайшли певні відхилені, про які мене попереджала невролог.Отож, в мене дійсно проблема в шиї.
  • між іншим, окуліст теж мені радив сходити до невролога
  • Окуліст дивився ще на початку ,коли тільки зявились скарги,сказав що дуже спазмовані судини на очному дні.А з зором все гаразд
  • К неврологу обращались?Есть мотивация сходить к окулисту,раз нарушается зрение
  • Может все-таки к врачам?Тем более у вас перепады давления
  • Томографию головы???
  • Чи правда, що коли болить голова і погіршується зір, то це може бути повязане з проблемами шиї? Чи насправді це таК?Як це лікується?
  • а если есть головная боль дистония и перепады давления томографию делать обязательно? КТ или МРТ?
  • Была у невролога-советует искать клинику чтобы пройти курс лечение методом иглоукалывания.Была у терапевта -рекомендовал мне омепразол ,вит Е,нейробион .Направляли к ортопеду для того чтобы шею проверить.Но это еще в перспективе.Я вот подумываю стоит ли вообще к нему идти .А тут все подружки говорят что томография -это 100% диагноз.Вот я начиталась и подумываю делать ее или не делать.Читала что вредно для здоровья.А где можно пройти\r\n лечение методом иглоукалывания?Сколько это стоит?
  • Что еще кроме анализов у вас есть из обследований? Какие врачи консультировали? Что вы пробовали из их рекомендаций?
Войдите или Зарегистрируйтесь чтобы комментировать.