Кононенко Тамара Віталіївна

Закінчила лікувальний факультет Вінницького Державного медичного університету ім. М.І. Пирогова в 1999 році та інтернатуру за спеціальністю терапія. Працювала терапевтом в «Медпрактика здоров’я». В 2003 році пройшла стажування в США, штат Огайо, м. Коламбус в рамках міжнародної програми «Громадські зв’язки», де вивчала новітні підходи до лікування ревматологічних хвороб, ознайомилась з роботою реабілітаційних центрів в містах Хартленд та Циркевіль.

В 2005 році пройшла спеціалізацію по ревматології на базі НМАПО ім. Шупика.

Основні напрямки ревматології – діагностика, лікування ревматологічних хвороб, захворювань суглобів: деформуючого остеоартрозу колінних, плечових, кульшових суглобів, поліостеоартрозу, реактивного артриту, бурситу, синовії ту, ревматоїдного артриту, остеопорозу в комплексі з самостійним проведенням УЗ діагностики суглобів. Лікування анкілозуючого спондилоартриту, подагри, СЧВ, ССД та ін. 

Володіє методикою лікування трофічних виразок нижніх кінцівок при варикозному розширенні вен з використанням пов’язки Гелокаст та фізіотерапевтичних методів. А також виразок інших причин та  локалізацій.

Основний напрямок терапії – діагностика та лікування внутрішніх органів, включаючи захворювання шлунково-кишкового тракту, бронхо-легеневої системи, захворювання нирок, ендокринних захворювань в комплексі з проведенням УЗ діагностики.

В 2017 році пройшла спеціалізацію за спеціальністю ультразвукова діагностика на базі Львівського Державного медичного університету ім. Д.Галицького.

Володіє технікою локального введення препаратів в суглоби, суглобові сумки, сухожилкові піхви під ультразвуковим наведенням. Широко використовує метод ультразвуку для діагностики захворювань суглобів та сухожилків. Проводить УЗ обстеження органів черевної порожнини, нирок, передміхурової залози, щитоподібної залози, судин кінцівок.

В рамках лікування як суглобової патології, ревматологічних хвороб з ураженням хребта, лікування внутрішніх органів широко використовує методи сучасної фізіотерапії з метою підвищення ефективності лікування, покращення прогнозу та зменшення негативного впливу лікарських засобів на організм пацієнта.