Про нас

Україна, м. Хмельницький,
вул. Кам'янецька, 63

Одна з кращих приватних клінік України!

У 2017 році колектив «Медпрактика Здоров'я» відзначив 20 річний ювілей!

Основний напрямок нашої діяльності - це надання якісної медичної допомоги пацієнтам із захворюваннями периферичної та центральної нервової системи, опорно-рухового апарату, з ревматологічними захворюваннями, з патологією постави (сколіоз).

Окреме місце в нашій клініці займає консервативне лікування міжхребцевих гриж, реабілітація пацієнтів після операцій з видалення міжхребцевих гриж, після операції на суглобах, розробка кінцівок після травм і переломів.

about

Для кожного нашого пацієнта надана можливість отримати якісну консультативну та діагностичну допомогу лікарів нашої клініки, отримати максимум інформації та рекомендацій по лікуванню свого захворювання на лікарському консиліумі, пройти якісне лікування за індивідуальною профілактичною, лікувальною або реабілітаційної програми.

12

Величезний плюс нашої установи - це наявність сучасного лікувального обладнання, групування всіх фізіотерапевтичних процедур і залу лікувальної гімнастики в одному корпусі, наявність необхідної діагностичної бази. Це забезпечує максимально зручний для кожного нашого пацієнта лікувально-профілактичний процес.

about_page3

При складанні такої програми ми обов'язково враховуємо стан здоров'я кожного пацієнта, наявність супутніх захворювань, які змогли б вплинути на процес лікування, що забезпечує його успішний результат.

Для кожного нашого пацієнта надана можливість отримати якісну консультативну та діагностичну допомогу лікарів нашої клініки, отримати максимум інформації та рекомендацій з лікування свого захворювання на лікарському консиліумі.

Ми зв'яжемось з Вами

по телефону або email найближчим часом

Пройдіть невеликий тест для самостійного визначення свого болю

Пройти тест Освестрі