Біль у плечовому суглобі. Вирішення простої проблеми чи складний виклик?

 « - Ніколи так добре не почувався, як сьогодні. –А що такого в сьогоднішньому дні? – Я сьогодні позбавився від болю в плечі. Цілий місяць не давала мені жити, а сьогодні прокинувся, а вона пішла. Спочатку не повірив, підняв руку, опустив, доторкнувся, болю немає, вона забрала з собою все погане… Ура!!! »

 

 Ось такі слова сьогодні сказав пацієнт, над чиїм плечем ми чаклували місяць. Його турбувала постійна, ниюча біль, що займала всі його думки. Ліками біль знімалась тимчасово. Щоб йому допомогти ми використали комплекс фізіотерапевтичних процедур, спеціальні вправи та кінезіотейпування.

 

 Чому в нього розболілось плече?

 Перевантаження на фоні дегенеративних змін в плечі.

 Можливі і інші причини:

  • ревматоїдний артрит; реактивний артрит;
  • анкілозуючий спондилоартрит; псоріатичний артрит;
  • травма;
  • подагра;
  • стан після операцій, інфаркта міокарду, інсульту;
  • цукровий діабет, захворювання щитоподібної залози;
  • шийногрудний остеохондроз, ураження шийного сплетіння;
  • перевантаження на фоні деформуючого остеоартрозу  та інших зазначених вище станів.

 

  Ви запитаєте, які були процедури?

  Перше, електротерапія, є спеціальний режим, імпіджмент синдром, це коли запалена, заповнена патологічним випотом сумка не поміщається під акроміон і при згинанні плеча стискається та викликає сильну біль. Щодня на протязі десяти днів по 20 хвилин проводилась процедура, на четвертий день лікування біль почала зменшуватись, на восьмий день пройшла зовсім. Ліки пацієнт не приймав, оскільки вони мали лише тимчасовий ефект. 

електротерапія

 

  Діатермія та Лазерне сканування безпечні та ефективні засоби, щоб зняти запалення з одного боку, та посилити метаболізм в ушкоджених тканинах з іншого.

  Діатермія та Лазерне сканування

  Масаж, цьому пацієнту масаж не робили, але є випадки, коли він необхідний. Його задача зняти м’язевий спазм, посилити кровотік, нормалізувати нервово-м’язеву провідність.

 

 Мікрохвильова терапія потрібна в тих випадках, коли причина болю в суглобі аутоімунне або дегенеративне захворювання плеча. За допомогою мікрохвиль відновлюється функція локального імунітетету, приходить до норми робота клітин, з яких складаються тканини плечового суглоба. В основі впливу мікрохвильової терапії лежать мікрохвилі міліметрового діапазону, які подібні по своїх властивостях з мікрохвилями, які оточують нас в природі. Мікрохвилі поглинаються водою організму і мають як місцеву так і загальну дію. 

 Мікрохвильова терапія

Кінезіотейпування це накладання клейової стрічки на суглоб. Його задача знизити навантаження на зв’язки, м’язи та сухожилки підчас фізичного навантаження. Кінезіотейпування добре працює після травм та перевантажень плечового суглоба. Незамінний метод, коли лікар з одного боку рекомендує розвантажити плече, а з іншого  потрібно іти на роботу і навантажувати його.

Кінезіотейпування

 

Вас турбує біль в плечовому суглобі? Біль тривала, виснажлива, або гостра, яка негативно впливає на ваше життя та роботу?

 

Тоді, звертайтесь до нас за адресою:

 

м. Хмельницький, вул. Кам’янецька 63, клініка «Медпрактика здоров’я»

 

або телефонуйте:

 

+38(063)631-50-35 ; +38(098)997-17-09; +38(0382)65-80-21

 

 Перед початком лікування, ревматолог обстежить вас, зробить ультразвукове обстеження суглобів, за необхідності призначить лабораторні тести та ін.

 

 Ми зробимо все, щоб ви забудете про біль та про причини, що її викликали!  

Записатись
на консультацію