Гіпертонічна хвороба, методи лікування

Наша клініка є оптимальним вибором в лікуванні артеріальної гіпертензії, оскільки в ній використовуються не лише лікарські засоби, але і методи фізіотерапії, акупунктури, лікувальної гімнастики та гірудотерапії, що дозволяє нам досягати контролю над артеріальним тиском на тривалий термін у пацієнтів з артеріальною гіпертензією.

 

Гіпертонічна хвороба проявляється підвищенням артеріального тиску вище 139/89 мм.рт. ст. та супроводжується головним болем, серцебиттям, болем в серці. Часто буває безсимптомною, але з грізними наслідками такими як інсульт, інфаркт міокарда, пошкодження судин очей, нирок та ін.

  Захворювання у більшості випадків спадкове, але частіше розвивається тоді, коли присутні факторами ризику такі як:

  • паління;
  •  малорухливий спосіб життя;
  • надлишкова вага тіла;
  • постійне нервове напруження;
  • нераціональне харчування.

 Щоб уникнути перерахованих грізних наслідків гіпертонічної хвороби необхідно мати нормальний артеріальний тиск. 

 

  Крім прийому таблеток,  існують інші дієві  методи корекції артеріального тиску:

  -    зниження маси тіла;

  • відмова від паління;
  • адекватні фізичні навантаження;
  • нормалізація психоемоційного статусу;
  • гірудотерапія;
  • фізіотерапевтичне лікування.

До нас звертаються пацієнти, які не можуть самостійно схуднути, або ж кинути палити. Щоб їм допомогти ми розробили спеціальні рекомендації, яких вони дотримуються. А також користуємось методом голкорефлексотерапії (акупунктури).

 Пацієнти «Медпрактики здоров’я» стабільно знижають вагу тіла за допомогою голкорефлексотерапії (акупунктури). Акупунктуру при артеріальній гіпертензії також застосовуємо з метою зменшення відчуття тривоги, покращення артеріального притоку та венозного відтоку крові в судинах головного мозку, а також з метою прямого зниження артеріального тиску. 

метою прямого зниження артеріального тиску

  В лікуванні підвищеного артеріального тиску ми використовуємо апаратні методи:

BTL Електротерапія. Апарат генерує декілька видів електричного струму, які мають судинорозширювальну, міорелаксуючу, заспокійливу та протинабрякову дії. Покращують мозковий кровотік, блокують підвищення системного артеріального тиску. Використання спеціальних протоколів цілеспрямовано знижують підвищений артеріальний тиск до норми. Особливо ефективні у випадках резистентних до медикаментозної терапії. Також часто призначається при гіпертонічній хворобі 1 ступеню та при вегетосудинній дистонії як профілактика прогресування хвороб.

 Мікрохвильова резонансна терапія, проводиться за допомогою апарату, який генерує електромагнітні хвилі високої частоти та короткої довжини.  Існує декілька ключових схем лікування. Випромінювач мікрохвиль з точно заданими параметрами довжини, частоти та інтенсивності хвилі ставиться на біологічно активні точки і впливає на них певний період часу. Тривалість впливу та параметри залежать від стадії та ступеню гіпертонічної хвороби, а також від віку пацієнта. Після 10-20 денного курсу ми досягаємо оптимальних показників артеріального тиску з тривалим (півроку) ефектом післядії. Лікування мікрохвилями дозволяє знизити дози гіпотензивних засобів при гіпертонії  2-го та 3-го ступенів, а при гіпертензії 1-го ст. повністю відмінити препарати. 

 Мікрохвильова резонансна терапія

  Гірудотерапія. Дозволяє швидко и надовго знизити артеріальний тиск, знизити ризик розвитку інсульту та інфаркту. Механізм дії полягає в рефлекторному зниженні АТ шляхом подразнення певних точок в ділянці шиї, завушних ділянках. Завдяки дії гірудину, який потрапляє в кров після укусу п’явки, в’язкість крові зменшується, за рахунок крововтрати зменшується кількість циркулюючої крові і відповідно знижується артеріальний тиск, зниження в’язкості крові знижує ризик розвитку ускладнень. 

Гірудотерапія

  Лікувальна гімнастика. Правильно скоординовані, точно дозовані рухи відновлюють саморегулюючу функцію серцево-судинної системи, нормалізують скоротливу здатність серця тим самим сприяють зниженню артеріального тиску. Щоденне виконання вправ лікувальної гімнастики гарантовано забезпечує нормальні показники артеріального тиску на протязі всього дня та ночі.

  Лікувальна гімнастика

   Масаж стоп. Чудовий метод для відновлення тонусу нервової системи, разом з тонізуючим впливом на нервову розслабляє м’язи судинної стінки, що веде до зниження тиску. Завдяки вмілому подразненню життєво важливих рецепторів людина стає більш стійкою до зовнішніх стресових подразників, організмом виділяються ендогенні речовини, які сприяють нормалізації артеріального тиску, покращують мозкову та фізичну діяльність. 

   Масаж стоп

  Лазеропунктура. Користуючись новим апаратом лазеротерапії, впливаємо на певні ділянки тіла для того, щоб покращити рефлекторну взаємодію між судиноруховим центром головного мозку та периферійними судиноруховими рецепторами. Важлива властивість лазеропунктури, це посилення чутливості барорецепторів судин, які відповідальні за судинний тонус організму. З віком кількість та чутливість цих рецепторів знижується. Також лазеропунктура вливає на густину крові, робить її більш рідкою, завдяки чому покращується кровотік в нирках, серці, головному мозку. І останнє, лазеропунктура робить судинну стінку більш еластичною, податливою до зміни тиску в судині, і в результаті артеріальний тиск стає нормальним.

Лазеропунктура

 

  Якщо Ви маєте підвищення артеріального тиску, і ліки вам не допомагають, звертайтесь.

 

Ми докладемо всіх зусиль, щоб вам допомогти.

 Ми знаходимось за адресою:

м. Хмельницький, вул. Кам’янецька 63, клініка «Медпрактика здоров’я»

 

 Записуйтесь на консультацію та лікування за телефонами:

+38(063)631-50-35 ; +38(098)997-17-09; +38(0382)65-80-21

 

    Ми надаємо лише якісні послуги

Записатись
на консультацію