Лікування варикозної хвороби

ВАРИКОЗНЕ РОЗШИРЕННЯ ВЕН Є ОДНИМ З НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНИХ ЗАХВОРЮВАНЬ ПЕРИФЕРІЙНИХ СУДИН

Здебільшого хвороба проявляється важкістю в ногах та набряком ніг особливо наприкінці дня. Ми часто не замислюємось, що такі симптоми можуть свідчити про серйозні порушення кровообігу, запалення або утворення тромбів. Також не всі знають, що це захворювання викликане незворотними змінами венозної стінки та її клапанів.

Хвороба має спадкову схильність і хронічний, постійно прогресуючий перебіг. На тлі прогресування варикозу розвиваються трофічні розлади шкіри та підшкірної клітковини – аж до утворення трофічної мікробної екземи і хронічних мокнучих виразок у нижніх відділах гомілок.

На початку захворювання розширені судини з’являються в ділянці розташування уражених клапанів. У подальшому вена розширюється і починається скидання крові до інших вен. Таким чином, порушується нормальна циркуляція крові в нижніх кінцівках. При прогресуванні варикозного розширення вен виникає застій крові в венах, а потім і у м’яких тканинах, який спричинає появу набряків, потемніння шкіри та появу трофічних виразок.

Сприяє цьому низька фізична активність або надмірне захоплення силовими вправами,тютюнопаління, алкоголь. В цих випадках в організмі виключається такий важливий механізм як м’язево-венозний насос, що призводить до венозного застою і може спровокувати виникнення варикозної хвороби. У жінок варикозне розширення вен нерідко прогресує після вагітності й пологів. Починати лікування варикозної хвороби ніколи не пізно, але ймовірність успіху буде максимальною, якщо ви звернулися на початковій стадії. Людина має усвідомити, щоб захворювання не прогресувало, їй треба змінити свій спосіб життя – умови праці, відпочинку, харчування.

Науково-технічний прогресс привів нас до революції в лікуванні варикозної хвороби. В умовах лікувального центру «Медпрактика здоров’я» ми пропонуємо ряд профілактичних та лікувальних заходів в боротьбі з варикозним розширенням вен.

Перед початком лікування обов’язкове ультразвукове обстеження пацієнта. Воно необхідне для візуалізації проблеми, пошуку можливих змін, які не видно при огляді, а головне визначення сладжу та тромбів в просвіті судини.

 

 

А далі до лікування:

Перше це мікрохвильова резонансна терапія.

 

 

Хвилі малої довжини до 7 мм діють на біологічно важливі точки організму людини. Це прискорює біохімічні реакції та посилює ферментативну активність клітин та тканин що формують судинну стінку. Посилює міжмолекулярні зв’язки в тканинах.

 Найбільш важливу для нашого здоров’я інформацію несуть хвилі міліметрового діапазону. Щоб впливати на організм людини на цьому рівні, слід "спілкуватися" з ним також за допомогою цих електромагнітних хвиль. Ідивідуально підібрані схеми мікрохвильової терапії показали виключну ефективність як в профілактиці так і в лікуванні хронічної венозної недостатності та її ускладнень.

Наступне це квантова терапія 

 

 

 метод при якому вплив на біологічно активні точки відбувається за допомогою лазерного випромінювання червоного та інфрачервоного спектрів які доповнені магнітним полем. Такий вплив вважається безпечним та виключає такі побічні прояви як опіки та інфекційні ускладнення. Також, метод позбавлений негативного впливу на організм, який мають медикаментозні засоби. Результат лікування відчутний через 5-7 днів.

 Апаратний масаж нижніх кінцівок

 

 

Зміцнює судинну стінку, знімає набряки, біль та важкість в ногах за рахунок механічного посилення відтоку застійної венозної крові з судин.

Подібний ефект має ручний лімфодренажний масаж, котрий прибирає набряк та важкість з ніг та робить їх більш привабливими, особливо при наявності лімфостазу. Крім того, лімфо дренажний масаж нормалізує лімфовідтік та відтік венозної крові не лише в судинах нижніх кінцівок, а і у внутрішніх органах та органах малого тазу. Також лімфодренажний масаж верхніх кінцівок добре працює після операцій в ділянці верхньої половини тулуба, а також при варикозі верхніх кінцівок, що трапляється значно рідше.

 

 

Високоінтенсивний лазер апаратом BTL4000 PREMIUM ми широко використовуємо в лікування варикозної хвороби.

 

 

 

Висока вихідна потужність до 12 Вт дозволяє глибше проникати в тканини і вона приблизно в 50 раз перевищує потужність традиційної лазерної терапії лазером низької інтенсивності.  Апарат оснащений сенсорним дисплеєм та автоматичними протоколами терапії для легкого та ефективного використання. Глибоке проникнення та імпульсний режим швидко позбавляє пацієнта болю, набряку та запалення.  

Важливим в роботі нашого лікувального закладу є зворотній зв’язок між лікарем і пацієнтом підчас та після курсу лікування. І слід пам’ятати, що починати профілактику потрібно тоді, коли немає ще симптомів хвороби, але ви знаєте про свою генетичну схильність. Лікування бажано починати при перших проявах захворювання. Але маючи виражені прояви та ускладнення також не слід опускати руки, і в разі правильного та систематичного лікування ми допоможемо позбутись симптомів та ускладнень варикозної хвороби.

ЗАПИСАТИСЬ

Записатись
на консультацію