Циц Галина Дмитрівна

Циц Галина Дмитрівна – лікар невролог вищої категорії,  рефлексотерапевт вищої категорії

Закінчила лікувальний факультет Івано-Франківської Державної медичної академії у 2000 році і у 2001 році – інтернатуру за спеціальністю неврологія на базі Вінницького Державного медичного університету ім.. М.І. Пирогова. В 2002 році пройшла спеціалізацію за спеціальністю рефлексотерапія на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.

Стаж роботи у «МЕДПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я» 20 років.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ – лікування захворювань периферичної та центральної нервової системи, неврологічних проявів остеохондрозу методами рефлексотерапії та фізіотерапії. 

За цей час у клініці пройшли лікування тисячі неврологічних хворих, хворих з неврологічними проявами остеохондрозу та його ускладненнями, більшість з яких залишились постійними пацієнтами, що проходять періодичні профілактичні курси лікування. Отриманий досвід, на практиці доводить актуальність, доцільність та беззаперечну ефективність методів рефлексотерапії та фізіотерапії у лікуванні та реабілітації захворювань нервової системи.

Власні клінічні спостереження, ефективність методів рефлексотерапії та фізіотерапії представленні у 2018 р у матеріалах Науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченій 100 –річчю НМАПО ім. П.Л. Шупика  Медична реабілітація і рефлексотерапія в неврології та сімейній медицині: «Лікування та профілактика вегетативних кризів при пароксизмальному перебігу вегетосудинної дистонії», «Доцільність та ефективність застосування методів рефлексотерапії у лікуванні полінейропатії 11 ст діабетичного генезу.»      

Проблема невропатичного болю у пацієнтів після видалення кил міжхребцевих дисків  та власний досвід її лікування представлено у доповідді  на Міжнародному симпозіумі « Актуальні питання нейровертебрологіі»-2019р   

Участь в конференціях і симпозіумах  міжнародного рівня, тренінги та майстер-класи у кращих неврологів світу : Carlo Canepa- Raggio MSc FRSM MRSP BASP James Paget University Hospital United Kingdom, Prof. Vivek Lal Head Dept. of Neurology PGIMER Chandigarh India, Prof. Patrick Niall Quinn Queen Square London United Kingdom дозволяють отримувати нові знання з неврології та підтримувати високий професійний рівень