Циц Галина Дмитрівна

Циц Галина Дмитрівна – лікар невролог вищої категорії, лікар рефлексотерапевт вищої категорії

Цыц Галина Дмитриевна

Закінчила лікувальний факультет Івано-Франківської Державної медичної академії у 2000 році і у 2001 році – інтернатуру за спеціальністю неврологія на базі Вінницького Державного медичного університету ім.. М.І. Пирогова. В 2002 році пройшла спеціалізацію за спеціальністю рефлексотерапія на базі НМАПО ім. П.Л. Шупика.

Стаж роботи у «МЕДПРАКТИКА ЗДОРОВ’Я» 17 років.

ОСНОВНИЙ НАПРЯМОК ДІЯЛЬНОСТІ – лікування захворювань периферичної та центральної нервової системи, неврологічних проявів остеохондрозу методами рефлексотерапії та фізіотерапії. 

За цей час у клініці пройшли лікування тисячі неврологічних хворих, хворих з неврологічними проявами остеохондрозу та його ускладненнями, більшість з яких залишились постійними пацієнтами, що проходять періодичні профілактичні курси лікування. Отриманий досвід, на практиці доводить актуальність, доцільність та беззаперечну ефективність методів рефлексотерапії та фізіотерапії у лікуванні та реабілітації захворювань нервової системи.

лікар невролог вищої категорії, лікар рефлексотерапевт вищої категорії фото 2

лікар невролог вищої категорії, лікар рефлексотерапевт вищої категорії фото 4

лікар невролог вищої категорії, лікар рефлексотерапевт вищої категорії фото 3

лікар невролог вищої категорії, лікар рефлексотерапевт вищої категорії фото 4

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, повноцінне неврологічне обстеження, грамотне володіння методикою акупунктури корпоральної та аурикулярної, методом фармакопунктури, знання та володіння методами фізіотерапії: лазеропунктури, електропунктури, сегментарної лазеротерапії та електротерапії, кваліфікована медикаментозна корекція – всі ці складові дозволяють зменшити біль, м’язеве напруження, емоційний стрес, по-можливості відновити чутливість та можливий об’єм рухів. А це, без перебільшення, значно покращує якість життя кожного пацієнта.