Лікування варикозної хвороби і трофічних виразок методом гелокаст

Гелокаст

Сучасний метод лікування  трофічної виразки гомілки та хронічної венозної недостатності без операційного втручання. «Медична практика здоров’я» широко використовує цей метод уже на протязі багатьох років.

Напівм’яка, зроблена із натуральних матеріалів пов’язка рівномірно покрита речовинами що сприяють загоєнню та забезпечують необхідну для загоєння виразки компресію.

Гелокаст накладається спеціально підготовленим медичним  персоналом на оброблену ділянку гомілки з проблемною зоною. Термін визначається лікарем і залежить від стану рани, ступеню хронічної венозної недостатності, вираженності лімфостазу та супутніх захворювань.

Компресійна повязка Гелокаст забезпечує оптимальну  температуру та вологість, та тиск створюючи  умови для загоєння рани. Пов’язка складається власне з покриття на рану, зверху на нього накладається спочатку марлевий а потім еластичний бинт. Гелокост дає можливість загоїти виразку без операції і є номером один у лікуванні венозної виразки ніг.

Якщо виразку не лікувати можливе інфікування виразки та втрата кінцівки.

Протипоказами до накладання Гелокасту є артеріальна недостатність нижніх кінцівок. Відносний протипоказ – цукровий діабет.

Що потрібно для лікування: 

  • Попередня консультація лікаря клініки;
  • УЗД судин  гомілки ( нещодавно зроблений або можна зробити у нас);
  • Відповідне взуття (широке або з можливітю розширення стопи);
  • Накладання гель-пов’язки Гелокаст навченим медперсоналом;
  • контрольний візит до лікаря клініки за графіком  (дата встановлюється лікарем).

З пов’язкою Гелокаст пацієнт знаходиться вдома  у своєму звичайному  повсякденному режимі.

 

Записатись
на консультацію