Лікування захворювань нервової системи методами рефлексотерапії

ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ НЕРВОВОЇ СИСТЕМИ МЕТОДАМИ РЕФЛЕКСОТЕРАПІЇ

Вітаю на сайті Медпрактика Здоров'я..

На численні прохання та побажання наших пацієнтів наводимо реальні можливості Акупунктури, Рефлексотерапії, Фізіотерапії у лікуванні захворювань периферичної нервової системи у Медпрактика Здоров'я.

Акупунктура 

Метод профілактики, реабілітації і лікування захворювань центральної та периферичної нервової системи,серцево-судинної, дихальної,ендокринної, імунної системи, захворювань шлунково-кишкового тракту, а також інших огранів і систем шляхом впливу на організм людини через точки акупунктукри (ТА) та рефлексогенні зони (РЗ). Здійснюється класичним методом Чжень-Цзю-з прогріванням точки акупунктури полинною сигарою або моксою. Лікування метом акупунктури Чжень-Цзю та рефлексотерапії проводить лікар рефлексотерапевт, що має Сертифікат Спеціаліста за спеціальністю РЕФЛЕКСОТЕРАПІЯ та  відповідну кваліфікаційну категорію.

Вважається загальновизнанним та доведеним, що акупунктура та рефлексотерапія під час проведення сеансу стимулює продукцію ендогенних опіоідів: ендорфінів, енкефалінів, а також біологічно активних речовин в організмі людини, підвищення концентрації яких викликає стан рефлекторного знеболення!Місцево, на рівні нейрона, енкефаліни та ендорфіни впливають на К-Na насос шляхом зменшення проникнення у клітину іонів натрію. Центральні нейрональні механізми рефлекторного знеболення діють через задні роги спинного мозку, спинно-мозкові ганглії, де відбувається “блокування” больової імпульсації від проблемного органа. Рецепти акупунктури, підбір точок та рефлексогенних зон впливу для рефлексотерапії, кількість сеансів визначає лікуючий лікар-невролог, рефлексотерапевт, знаючи схему іннервації та вегетативного контролю за роботою внутрішніх органів

Після консультації лікаря рефлексотерапевта ,додаткових лабораторних та інструментальних методів обстеження,встановлення акупунктурного  діагнозу, для кожного пацієнта складається індивідуальний план лікування, що базується на грамотному розумінні методу акупунктури згідно уявлень традиційної китайської медицини, тонкому володінні методами впливу на точки акупунктури згідно правил

Покази до лікування методом Акупунктури та Рефлексотерапії при захворюваннях периферичної нервової системи: больові синдроми різного генезу (головний біль, ВСД, посттравматичні артралгії ); невропатії периферичних нервів: лицевого-ранній відновний період, променевого, ліктьового, серединного, стегнового, сідничного, велико-та малогомілкового нервів; полінейропатії; защемлення нервових корінців та сплетень при грижах міжхребцевих дисків ( цервікалгія,цервікобрахіалгія-біль у шиї та руці; торакалгія-біль у грудній клітці,вертеброгенний кардіальний синдром; люмбалгія, люмбоішіалгія-біль у поперековому відділі та нозі); КІН-компресійно-ішемічні невропатії або тунельні синдроми:синдром спірального канала, синдром кубітального канала, синдром «лікоть  тенісиста», синдром зап»ястного канала, КІН малогомілкового нерва…

На фото нижче наведені власний досвід лікування  методами Акупунктури Класичної Чжень-Цзю, Аурикулотерапії, Рефлексотерапії

 Больові синдроми різного генезу 

Лівобічна цервікобрахіалгія

Правобічна посттравматична артралгія –біль у колінному суглобі з набряком після травми

Аурикулотерапія -при больових синдромах різного генезу дозволяє швидко досягти зменшення болю 

Акупуктура при невропатії периферичних та краніальних нервів.

Невропатія лицевого нерва справа-ранній відновний період 

КІН-компресійно-ішемічні невропатії або тунельні синдроми:синдром спірального канала, синдром кубітального канала, синдром «лікоть  тенісиста», синдром зап»ястного канала, КІН малогомілкового нерва…

 На фото -Синдром кубітального канала справа помірного ступеня-гіпотрофія м»язів правої китиці у пацієнтки швеї 

Синдром кубітального канала справа легкого ступеня- початкова гіпотрофія м»язів правої китиці у пацієнта за професією програміст. 

Невропатія правого стегнового нерва- гіпотрофія ( стоншення) м»язів правого стегна –m.quadriceps femoris. 

КІН правого малогомілкового нерва-гіпотрофія м»язів правової стопи  помірного ступеня ( пацієнтка під час ремонту вдома фарбувала підлогу в положенні  «на корточках» – має місце ефект перетискання нервового волокна. 

КІН правого малогомілкового нерва-гіпотрофія м»язів правової стопи  помірного ступеня ( пацієнт зварювальник – під  час ремонтно-зварювальних робіт кілька днів поспіль працював  в положенні  «на корточках» правої ноги) – має місце ефект перетискання нервового волокна.

Лікування методами Рефлексотерапії та Фізіотерапії. Електротерапія BTL містить протоколи лікування захворювань периферичної нервової системи: Протоколи «Невропатія-парестезія», «Цервікалгія», «Люмбалгія», « Міорелаксація» 

Синдром кубітального канала справа легкого ступеня- початкова гіпотрофія м»язів правої китиці у пацієнта за професією програміст. Лікування методом Електротерапії BTL дозволяє швидко та якісно зменшити прояви невропатії,зокрема затерпання, позання мурагшок. 

Лікування методом Електротерапії BTL КІН лівого малогомілково нерва.Протокол «Стимуляция  денервированных мышц» дозволяє швидко та якісно відновити м»язевий тонус та силу.

 

Лікування методом Електротерапії BTL лівобічної цервікобрахіалгії на тлі гриж міжхребцевих дисків. Електротерапія  дозволяє швидко та якісно зменшити больовий синдром 

\

Лікування методом Електротерапії BTL  правобічної люмбоішіалгії  -біль у поперековій ділянці справа з віддачею на праву ногу.Метод Електротерапії дозволяє швидко та якісно зменшити біль 

ВІЛТ  BTL -Високоінтенсивна лазеротерапія.Апарат сучасної фізіотерапії,запрограмований Режимами Регенерації-відновлення нервового волокна та Аналгезії-знеболення. Дозволяє стимулювати процеси регенерації нервових клітин та блокувати больову імпульсацію від проблемних зон –місць травм, запалення, защемлення нервових корінців та сплетень 

 

Лікування методом ВІЛТ невропатії лицевого нерва, Режим «Парез  лицевого нерва- Регенерация» 

Лікування методом ВІЛТ Синдрому Карпального канала справа –Режим «Регенерация» 

Лікування методом ВІЛТ лівобічної цервікобрахіалгії –Режим «Аналгезія» 

Результати, отриманні після застосування у схемі лікування різних захворювань акупунктури та рефлексотерапії, підкреслюють факт, що окрім зняття симптомів основного захворювання методи рефлексотерапії викликають ряд неспецифічних ефектів, проявами яких є:

  • гармонізація діяльності центральної нервової системи та емоційного фону
  • стабілізація периферичної нервової системи
  • нормалізація вегетативної нервової системи
  • активація працездатності
  • посилення процесів адаптації
  • нормалізація роботи ендокринної та іммунної систем
  • стимуляція регенеративних і трофічних тканинних механизмів та клітинного захисту відсутність побічної реакції, негативного впливу, синдрому відміни, звикання.

Досвід лікування вегетативних розладів та полінейропатії на тлі Цукрового діабету 11 типу викладено у  у Збірнику праць Науково-практичної конференції з міжнародною участю, присвяченій 100-річчю НМАПО ім. П.Л.Шупика  Медична реабілітація і рефлексотерапія у неврології та сімейній медицині  у статті  « Лікування та профілактика вегетативних кризів при пароксизмальному перебігу вегетосудинної дистонії» та  «Доцільність та ефективність застосування методів рефлексотерапії у лікуванні полінейропатії 1-11 ст діабетичного генезу»

Якщо у Вас виникли питання щодо лікування методами акупунктури та рефлексотерапії Вашого захворювання-звертайтеся. В нашій клініці надається консультація невролога, рефлексотерапевта. У нас надаються виключно якісні медичні послуги !Завжди готова Вам допомогти! Будьте здорові!

Записатись
на консультацію