Подагра

  Коли подагра приймає хронічну форму, позбутись її загострення дуже важко. Хронічна форма підвищує ризики ураження судин, серця та нирок. Тому, дуже важливо, вчасно виявити її і правильно лікувати та надалі проводити профілактику виникнення нападів подагри. «Медпрактика здоров’я» має величезний досвід в лікуванні гострої та хронічної подагри і демонструє системний підхід до подолання цієї нелегкої хвороби.

 

 Подагра це системне захворювання, що розвивається в зв’язку із запаленням в місцях відкладання кристалів моно урату натрію у людей з підвищеним рівнем сечової кислоти в крові, що зумовлено факторами зовнішнього середовища та генетичними факторами. Подагра є одним із компонентів метаболічного синдрому до якого крім підвищеного рівня сечової кислоти в крові входять: абдомінальне ожиріння, інсулінорезистентність, порушення холестеринового обміну та артеріальна гіпертензія. Також у цих пацієнтів формується підвищена «жорсткість артерій», що веде до прогресування атеросклерозу та його ускладнень таких як інфаркт міокарда, інсульт. Також подагра небезпечна ризиком виникнення хронічної ниркової недостатності.

  Лікування подагри в клініці«Медпрактика здоров’я» має багатосторонній підхід. Це означає, що ми лікуємо не лише суглоби, а і приводимо до норми:

  - артеріальний тиск;

  - цукор крові;

  - стан серцево-судинної системи;

  - вагу тіла;

  - функцію нирок.

 До обов’язкових лікувальних заходів відносяться дотримання дієти №6 з виключенням продуктів, що містять пурини, які в процесі розпаду перетворюються на кристали сечової кислоти; прийом лікарських засобів, які в комбінації з фізіотерапевтичними методами пригнічують синтез або посилюють виведення сечової кислоти та знімають запалення.

   Холодова терапія

Цей метод грунтується на впливі холодових факторів, що викликають зниження температури біологічних тканин не нижче межі кріостійкості (5-10 градусів) і не приводять до деструкції. Під дією локального охолодження виникає виражений спазм судин, підвищується в’язкість крові, знижується інтенсивність метаболічних процесів та потреба тканин в кисні. Зменшення збудливості больових та тактильних рецепторів під впливом холоду призводить до вираженої локальної аналгезії та анестезії. Гіпотермія сприяє пригніченню активності запального процесу з одночасною стимуляцією процесів регенерації тканин та підвищенню загальної резистентності організму. Холод зменшує пошкодження тканин, уповільнює всмоктування токсичних продуктів. 

   Холодова терапія

  Електротерапія

Заснована на проходженні електричного струму через тканини людини. Для лікування подагричного артриту існує протокол, в якому використовуються струми, що зменшують запалення, біль в суглобах, зменшують прояви гострого та хронічного набряку, і справляється з запаленням краще ніж медикаментозні засоби, не маючи побічної дії останніх. 

Електротерапія

 В лікуванні подагри ми широко використовуємо Акупунктуру. Використовуємо такі її варіанти  як голкорефлексотерапія та мікрохвильова терапія. Остання має вплив через електромагнітні хвилі, що діють на біологічні активні точки. Голкорефлексотерапія має механічний вплив на біологічно активні точки. Ключові ефекти акупунктури:

  • посилення виведення сечової кислоти з організму;
  • зменшення запалення в суглобах;
  • захист хряща від руйнування;
  • відновлення нормального метаболізму.

відновлення нормального метаболізму

відновлення нормального метаболізму

 У хворих на подагру застосовуємо програму схуднення, до якої входить специфічна схема постановки голок, лікувальна фізкультура та корекція дієти в динаміці.

 

 Якщо у Вас подагра та біль в суглобах, особливо, якщо він не проходить після прийому протизапальних?

Тоді, звертайтесь до нас за адресою:

 

м. Хмельницький, вул. Кам’янецька 63, клініка «Медпрактика здоров’я» або телефонуйте:

 

+38(063)631-50-35; +38(098)997-17-09; +38(0382)65-80-21

 

 Перед початком лікування, ревматолог огляне вас, проведе лабораторні, зробить ультразвукове обстеження суглобів,

 

 Ми зробимо все, щоб ви забудете про біль та про причини, що її викликали!  

Записатись
на консультацію