Ревматоїдний артрит

  Це запальне захворювання суглобів та м’яких тканин, що веде до їх руйнації. Хворі на ревматоїдний артрит це особлива категорія пацієнтів, які потребують допомоги та підтримки, і свою задачу персонал «Медпрактика здров’я» вбачає в тому, щоб максимально підтримати пацієнта в нелегкий для нього час, позбавити пацієнта страждань та забезпечити нормальну якість життя.
  Ми в нашій клініці «Медпрактика здоров’я» використовуємо сучасні, комбіновані методики лікування, які забезпечують нам досягнення найкращих результатів в лікуванні ревматоїдного артриту.  
  Однією з передових комбінацій є використання ВTL електротерапії та лазера.
Дія апарату ґрунтується на поєднаному впливі електричного струму точно визначеної частоти, інтенсивності та модуляції з дією лазерного променя, який поглинається тканинами, далі його енергія передається на клітини тканин, що допомагає відновити їх нормальну функцію. Індуковані фотохімічні реакції в першу чергу чинять, протизапальну та знеболюючу дію. Ці властивості апарату дають нам можливість справитись з запаленням, яке не піддається впливу одних лікарських засобів та утримувати протизапальний ефект на протязі мінімум 3 місяців після закінчення впливу. Оптимальний період ефекту від лікування 6 місяців.

  Наступна комбінація це механічний вплив Голкорефлексотерапія та вплив електромагнітних хвиль Мікрохвильова резонансна терапія на активні точки організму. Така комбінація має потужну протизапальну дію, тобто знімає біль, скутість на набряк в суглобах, а головне, має специфічний вплив  на імунну систему, пригнічуючи утворення імунних комплексів, які власне запускають запальний процес у суглобах, і як наслідок обриває ланцюжок запальних реакції в організмі, припиняючи прояви ревматоїдного артриту.

 Лікувальна фізкультура є обов’язковою особливо для тих пацієнтів, які тривало хворіють на ревматоїдний артрит. Виконувати вправи лікувальної фізкультури хворим на ревматоїдний артрит необхідно, тому що захворювання викликає руйнування не лише суглобового хряща, а і м'яких тканин суглоба: зв'язок, сухожилків. Без адекватного  навантаження зв’язки та сухожилки швидше дегенерують, що веде до деформації суглобів та можливих розривів цих структур. А це прямий шлях до втрати працездатності. Щоб цього не відбулось, лікувальна фізкультура таким пацієнтам вкрай необхідна.

Звертайтесь до нас за адресою:
м. Хмельницький, вул. Кам’янецька 63, клініка «Медпрактика здоров’я»

Телефонуйте:
+38(063)631-50-35; +38(098)997-17-09; +38(0382)65-80-21


Ми станемо вашою опорою на шляху до ремісії.

Записатись
на консультацію