Програма "Варикозне розширення вен"

Варикозне розширення вен є одним з найбільш поширених захворювань периферійних судин

Здебільшого хвороба проявляється важкістю в ногах та набряком ніг особливо наприкінці дня. Ми часто не замислюємось, що такі симптоми можуть свідчити про серйозні порушення кровообігу, запалення або утворення тромбів. Більшість людей вважає варикоз лише естетичним недоліком, що лікується гепариновою маззю та народними методами, і не поспішає на прийом до фахівця. Не всі знають, що це захворювання викликане незворотними змінами венозної стінки та її клапанів.

Хвороба має спадкову схильність і хронічний, постійно прогресуючий перебіг. На тлі прогресування варикозу розвиваються трофічні розлади шкіри та підшкірної клітковини – аж до утворення трофічної мікробної екземи і хронічних мокнучих виразок у нижніх відділах гомілок.

На початку захворювання розширені судини з’являються в ділянці розташування уражених клапанів. У подальшому вена розширюється і починається скидання крові до інших вен. Таким чином, порушується нормальна циркуляція крові в нижніх кінцівках. При прогресуванні варикозного розширення вен виникає застій крові в венах, а потім і у м’яких тканинах, який спричинає появу набряків, потемніння шкіри та появу трофічних виразок.

У наш час простежується тенденція до збільшення кількості хворих на хронічну венозну недостатність, і збільшення захворюваності серед осіб молодого віку. Хронічна венозна недостатність знижує якість життя пацієнтів, починаючи від косметичних і естетичних проблем на ранніх стадіях і закінчуючи важким порушенням загального стану при розвитку трофічних змін та виразок.

Сприяє цьому низька фізична активність або надмірне захоплення силовими вправами,тютюнопаління, алкоголь, незбалансоване харчування, малорухливий спосіб життя та ін. У групі варикозного ризику знаходяться ті особи, які мають сидячу роботу, чи навпаки, довго мусять стояти – хірурги, масажисти, дантисти, перукарі, продавці, вчителі. В обох випадках в організмі виключається такий важливий механізм як м’язево-венозний насос, що призводить до венозного застою і може спровокувати виникнення варикозної хвороби. У жінок варикозне розширення вен нерідко прогресує після вагітності й пологів. Починати лікування варикозної хвороби ніколи не пізно, але ймовірність успіху буде максимальною, якщо ви звернулися на початковій стадії. На жаль, вилікувати від хронічної венозної недостатності неможливо. Людина має зрозуміти, щоб захворювання не прогресувало, їй треба змінити свій спосіб життя – умови праці, відпочинку, харчування. Прекрасний оздоровчий ефект дає плавання, воно розвантажує нижні кінцівки, поліпшує венозний відтік. Корисні таким хворим ходьба, їзда на велосипеді, але тільки у компресійному трикотажі – колготи, панчохи, гольфи продаються в аптеках. А ось гірськими лижами, сауною, силовими вправами захоплюватися не варто, оскільки це посилює прояви хвороби. Харчування хворих на варикоз має бути повноцінним, з обмеженням солі та спецій і підвищеним вмістом вітаміну С та рутину.

Науково-технічний прогресс привів до революції в лікуванні варикозної хвороби. В умовах лікувального центру «Медпрактика здоров’я» ми пропонуємо ряд профілактичних та лікувальних заходів в боротьбі з варикозним розширенням вен.

Перше це мікрохвильова резонансна терапія. Хвилі малої довжини до 7 мм діють на біологічно важливі точки організму людини. Це прискорює біохімічні реакції та посилює ферментативну активність клітин та тканин що формують судинну стінку. Посилює міжмолекулярні зв’язки в тканинах.

Дослідники припустили, що найбільш важливу для нашого здоров’я інформацію несуть хвилі міліметрового діапазону. Щоб впливати на організм людини на цьому рівні, слід "спілкуватися" з ним також за допомогою цих електромагнітних хвиль. Ідивідуально підібрані схеми мікрохвильової терапії показали виключну ефективність як в профілактиці так і в лікуванні хронічної венозної недостатності та її ускладнень.

Наступне це квантова терапія – метод при якому вплив на біологічно активні точки відбувається за допомогою лазерного випромінювання червоного та інфрачервоного спектрів які доповнені магнітним полем. Такий вплив вважається безпечним та виключає такі побічні прояви як опіки та інфекційні ускладнення. Також, метод позбавлений негативного впливу на організм, який мають медикаментозні засоби. Результат лікування відчутний через 5-7 днів.

Важливим в роботі нашого лікувального закладу є зворотній зв’язок між лікарем і пацієнтом підчас та після курсу лікування. І слід пам’ятати, що починати профілактику потрібно тоді, коли немає ще симптомів хвороби, але ви знаєте про свою генетичну схильність. І лікування починати при перших проявах захворювання.

Записатись
на консультацію