Вправи лікувальної гімнастики при міжхребцевій грижі

Лікувальна гімнастика

Йога — це система вправ, які розслабляють тіло, навчають контролювати свої емоції та організм у цілому. Займаючись цією системою забезпечується рівновага всіх фізіологічних процесів в організмі.

Людина, котра регулярно дотримується цього вчення відчуває приплив сил, здоров'я, вміє захистити себе від стресів та нервового перенапруження, підвищити імунітет та і навіть покращити пам'ять.

Інструктори нашого Центру складають для кожного пацієнта індивідуальний комплекс вправ-положень-Асан. Вони не просто гімнастичні вправи, а стійкі, науково змодельовані положення тіла, які покращують енергетичну рівновагу, реорганізують і відновлюють нервово-м'язову систему організму, ведуть до фізіологічної гармонії. А фізіологічна, психологічна гармонія та відсутність больових відчуттів - це наше здоров'я!
    

  Отож, проженіть біль без ліків! Замініть їх йогою, масажем та іншими засобами, що допоможуть зберегти здоров'я, молодість та радість життя. "З радості всі створіння прийшли, в радість живіть і до радості повертайтеся" - прадавня індійська мудрість.

Записатись
на консультацію